Alte știri din fotbal
Gabriel Tamaș a comparat Germania - Curacao 7-1 cu un meci rămas celebru pentru FCSB: „Păreau niște extratereștri!”
0
Unde va juca Georgi Milanov după despărțirea de Dinamo
0
Proaspăt operat, Ngezana explică motivul pentru care a mințit-o pe FCSB: „Mi-e foarte greu să accept”
0
Gigi Becali a primit o distincție importantă din partea Bisericii Ortodoxe Române
6
Știri din fotbal internațional
Olanda - Japonia, THRILLER cu 4 goluri după pauză! Reușita decisivă a venit în minutul 89
4
A dat startul recitalului ofensiv al Germaniei și dezvăluie: „Abia acum încep să realizez ce s-a întâmplat”
0
Dick Advocaat a explicat de ce a plâns înainte de Germania - Curacao: „Bucuria lor este fantastică”
0
„Îmi amintesc ultimul țipăt al mamei…” » Drama care i-a schimbat viața starului Portugaliei: „Am încercat să o scot, dar nu am reușit”
0
Lifestyle
A făcut pasul cel mare! Internaționalul român a publicat primele fotografii
1
S-a însurat și Ștefan Baiaram » Imagini de la cea mai importantă zi a jucătorului Craiovei
6
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
3
De ce nu l-a anunțat Adrian Veștea pe Ilie Bolojan că urmează să fie ...
Libertatea
„Cușca” anti-drone ridicată de Rusia peste o uzină strategică nu a făcut ...
Adevărul
Ce legături are cu sportul Adrian Veștea, noul premier desemnat: s-a pozat ...
GSP SPECIAL
Traian Băsescu îl apără pe Nicușor Dan și atacă partidele, după desemnarea ...
Libertatea
E, uite ca poate! Tocmai a facut-o mafiotul obosit Sandu! Incredibila mafia din Romania!
Oare lui dragomir nu iieste rusine nu stiu ce are cu echipa asta mica si curata,handelul din Scornicesti a ramas cu dictatura dela ceasca isi vara trompa peste tot influenteaza si pe excrocul cel mare nu va este frica de cel de sus Sandule mai ai o suta de metrii si teduci te iei dupa mizerabilul Dragomir mie scarba cand ii aud la tv mai golan batran mai ai un copil in viata te blestem ca esti un gunoi infact faci numai rau in fotbal si ii faci jocurile lui Borcea .
ce spui dumneata este foarte adevarat...dar daca se implica vremelnicul si nevrednicul locatar de la cotroceni in aceasta treaba ? ce mai conteaza o golanie in plus la cite s-au intimplat in tara asta sub patronajul lui ?
MM fa ma tu performanta la Unirea ca doar de un an de zile cu asta te lauzi: ca ai facut, ca ai dres, etc. Tu crezi ca lui Petrescu i- a convenit sa te tot vada la tv laudandu-te cu performantele lui. Si- a luat omul lumea in cap. Acum sa speram ca nu vom mai avea ocazia sa te vedem asa des la tv(de ce nu deloc).
MM, provincia are unele dezavantaje asupra intelectului! Lucescu are un contract cu FRF. Daca pt. tine acest lucru nu are nici o importanta, nu esti mai de breaza ca Gigi!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.