Alte știri din fotbal
Negocieri blocate din fașă: „Nu-l dăm la FCSB” » Gigi Becali trebuie să-și găsească alt atacant
4
„Și-au dat demisiile!” » Burleanu taie în carne vie în scandalul delegărilor suspecte din arbitraj: „Așa elimini corupția”
4
250.000 de vizualizări: Gigi Becali călare pe catâr, la cota 1500 » Ce făcea stăpânul lui FCSB, în timp ce Bîrligea semna cu Frosinone
16
Oficialul clubului de Superligă, atac frontal la arbitraj: „Sunt greșeli câteodată inexplicabile. Nu există o balanță!”
0
Știri din fotbal internațional
Decăderea unui campion al Europei » De la Real Madrid, Juve și Milan în liga a doua spaniolă
0
Paulo Fonseca s-a răstit la ziariști după ce a ratat calificarea în grupă: „Poate că sunt antrenor de rahat!”
0
Raul Rusescu s-a convins: „E cel mai bun internațional român din ultimul deceniu!”
1
Vor finala pe stadionul care a găzduit Milan - Steaua, în 1989
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
0
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
6
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
Salariul minim în UE în 2026. România a avut una dintre cele mai rapide ...
Libertatea
Noi restricții pentru mașinile poluante. Ce trebuie să știe posesorii de ...
Adevărul
Nicolae Dobrin, primul rege al fotbalului românesc! „Magul din Trivale” ar ...
GSP SPECIAL
Generalul Adrian Ciolponea spune că dronele rusești ajunse în România nu ...
Libertatea
mimi stoica, in Genunchi ! ! !
MU-MU STOICA,PARCA ESTE FRATE GEAMAN CU PONTA SI ANTONESCU.PRAF,VARZA,INFANTILI.....,,OO".
bagamias p....in mimi stoica. ba nene ma ia capul cand il vad pe asta ce aberatii spune, nu il mai suport, nu uram steaua atat de mult, cand nu era mimi stoica acolo. travestitu` asta. auzi la el, din prima etapa incepe sa loveasca in arbitrii. ce panarama de om, zice, "e adevarat ca meritam rosu la bourceanu, dar si ei la cretu" pai si unde e hotia tranvaiule? daca ambele echipe meritau cate un rosu. ce rasa masii face circul asta? bulangiul a vrut sa acopere jocul lor execrabil, cu scandalul asta. si cik se lupta el cu borcea cu cutitele pe masa. bulangiule, ala era patron, si tu esti sluga ciobanului. cand naiba te poti lupta tu cu cristi borcea? se lupta ciobanu daca e, si tu
Domnilor ziaristi,deveniti penibili.Ati ajuns sa il atacati pe MM mai ceva decat o fac antenele lui felix cu basescu.Problema voastra este ca nu aveti limite si cu timpul deveniti penibili asa cum s-a intamplat si cu antenele.
FORTA STEAUA !!!!!! MEREU SUPERIORI !!!!
nu e departe e la -17 trofee:))) speranta moare ultima go spartans!:)))
meeeemmmmmeeeee offside la gol si rosu la bourceanu...reguli de baza!
Nici Dinamo nu e departe...
Dar cu offside-ul de un metru cum e?
corect, si lui dinahmo ii lipsesc vreo 15 trofee interne si 2 europene ca sa nu mai fie inferioare, excuse my honesty :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.