Alte știri din fotbal
Keita nu are acceptul justiției de a fi prezent până la finalul cantonamentului Rapidului din Austria
0
CFR Cluj i-a adus înlocuitor lui Mihai Popa: „Am închis”
0
Dinamo are înlocuitor pentru Kennedy Boateng: „Nici nu mă așteptam”
0
Dan Alexa și Poli Timișoara atacă promovarea în Superligă: 11 transferuri prezentate oficial
0
Știri din fotbal internațional
Barcelona s-a despărțit oficial de portarul care a petrecut 14 ani la club
0
Lyon are un nou acționar majoritar! Investiție de 75 de milioane de euro
0
„Ziua Mangia” a durat 40 de minute » Fostul antrenor al Universității Craiova, prezentat la noua echipă
0
Artista argentiniană care a făcut carieră în România, uimită de ce a văzut în centrul Bucureștiului, în timp ce Messi făcea furori la Mondial: „Cea mai mare surpriză”
0
Lifestyle
Dan Alexa a avertizat-o pe Diana Munteanu în legătură cu fiul ei fotbalist: „Să nu ia asta de la taică-su', că se nenorocește!”
5
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
SURSE Lista neagră din PNL. Aleșii care urmează să fie dați afară din partid
Libertatea
„Pe Instagram mă simt ultimul om”. Dezbaterea virală care scoate la iveală ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Bistrițeanul care pregătea un atentat sinucigaș pentru a se „răzbuna pe ...
Libertatea
Cu greu vorbeste ore in sir in Romana ... asta doar daca nu cumva o fi si P!nk nascuta prin Romanica si e fluenta in Romana ... Cea mai buna gluma de sfarsit de an ! :-)
Bine...a stat de vb cu ea intr-un final,deja era enervanta ,se ținea după MM sa-i ceara autograf și sa facă poza cu ea, pana la urma i-a fost mila lui MM de ea și a fost de acord sa vb cu ea.O mare onoare ptr Pink.
Acum îl mai pui și la munca, sa facă Photoshop
Nu va mai bateți joc de mm. Doar atât poate. Mănâncă și el o pâine…
De ce cred unii că poveștile fraților Grimm sunt mai frumoase decât poveștile lui Mihai Stoica?
De Crăciun trebuie să fim mai buni. Așa că accept că MM are și calități, chiar dacă nu se văd. Sunt precum infraroșul sau ultravioletul, există deși nu se văd! Poate oamenii de știință vor descoperi un dispozitiv prin care vom vedea, cândva, și lucruri bune la MM! Să avem speranță!
Asa e cand schimbi dealeru. O iei pe fantezie
MM nu prea intelegea ce spunea Pink, dar, dupa cum da ea din maini, probabil asta voia sa spuna: «Nu te mai agita. O să-i bateţi pe ăştia de o să-i rupeţi!» :)
Acest Peewee Herman de Romanika :)))
Bai MM pe tine nici lila lui Partac nu te baga in seama !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.