Alte știri din fotbal
Petrolul a bătut palma cu noul antrenor! Azi semnează contractul
0
Amical și nu prea în Slovacia » Își încheie mandatul și îi avertizează pe „tricolori”: „Aici se joacă pe merit! Nu voi accepta asta”
1
Ce scrie presa din Kosovo, după eșecul cu România U21 de la Priștina
0
Eliminarea suferită în Turcia l-a făcut pe Cârțu să ceară o schimbare de regulament
2
Știri din fotbal internațional
Anglia U21, cu starurile Rico Lewis, Nwaneri sau Lewis-Skelly în teren, s-a făcut de râs în preliminariile Europeanului!
2
Pierdere mare pentru Barcelona » Cât va lipsi Raphinha
1
Întorsătură de situație la echipa lui Chivu » Decizia clubului în privința portarului pentru sezonul viitor
3
Își vinde casa pentru a merge la Cupa Mondială » Câți bani cere
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Gestul neașteptat al lui Victor Ponta la Istanbul. De ce a purtat ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Noi reguli pentru șoferii care au rămas fără permis: ce trebuie să facă ...
Libertatea
M’ai convins….***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Vorbește ca a fost întrebat de Reghe. Voiai sa vorbească de fcsb, sau ce ai ciudatule. O fi un om care nu-l suportă lumea ca vorbește mult, dar uitați-vă mai bine. Uneori citiți doar titlul și aberați, ceea ce este urât. Este cu echipa lui, mai vorbește iun pungă uneori. Dar frate sa te iei de om ca a vorbit de fotbal în general este de ***. El are dreptul sa vorbească ca este în domeniu, tu ai dreptul ăsta ca stai în canapea și te indopi cu cu alimente ieftine? Hai lăsați prostia asta! Nu sunt fan al lui, dar când nu greșește de ce trebuie sa îl luați în râs. A vorbit de fotbal, de un antrenor mare al României. Asa cum tu vorbești fără sa dai odată cu piciorul în minge, el poate sa spună orice vrea. Când este rău, doar își apară echipa. Doar ia niște bani, este profesionist. Nu amator ca voi!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Tipic pt memegerul general care vorbeste despre toate echipele doar despre a lui nu. Iar gesepe, imediat sare sa il citeze. Servilism dus la maxim !!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.