Alte știri din fotbal
Remus Vlad anticipa deznodământul acestui sezon: „Pe Craiova a înrăit-o, iar U Cluj nu știe să joace finale”
0
Jucătorul de la FCSB, reacție după numirea lui Marius Baciu ca antrenor: „O legendă a clubului”
0
Milioane pentru marele vis » Câți bani a investit Mihai Rotaru în echipa de titlu a Craiovei
0
Becali l-a auzit pe colegul de platou al lui Baciu și a sunat să-l corecteze: „De ce faci fake news?!”
0
Știri din fotbal internațional
Record egalat la Arsenal - Burnley » „Tunarii” nu au luat titlul niciodată când s-a întâmplat asta
0
Mikel Arteta, după victoria care o aduce mai aproape de titlu pe Arsenal: „Una din cele mai bune prestații ale acestui sezon”
0
Fermin Lopez, adio Mondial! » Spania tremură pentru Lamine Yamal
0
Englezii au anunțat înlocuitorul lui Pep Guardiola la Manchester City!
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Dilema viitorului Guvern: „Cine mai împrumută România cu 50 de miliarde de ...
Libertatea
TVA de 11% la locuințele noi. Proiectul care schimbă regulile în imobiliare ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Danaïde, sculptura fabuloasă a lui Constantin Brâncuși, s-a vândut azi ...
Libertatea
Cum adică v-ați asumat Milico !!? Ia spune-mi și mie cînd și cum v-ați asumat, că n-am fost pe fază. Deci ai spus tu că sunteți înființați de Ana Pauker, că ați fost patronați toată istoria de Ceaușescu și Sinistra , că ați *** în toate meciurile de cînd v-ați înființat și pînă azi !!? Dacă ai spus asta , te aplaudă și Bunică ! Cum care Bunică !!!!!!!!!!?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ba, alo, tu nu te-ai saturat sa te injuram toti pe aici? Stim toti ca esti un troll prost, asa ca, v alea!
Prostule, Steaua n-a retrogradat niciodata, deci nu poate sa fie in liga II-a. Cea din liga II-a e o simpla clona, ca si voi, clona de vizavi de cimitirul Callvin. Repet pentru un prost ca tine, Steaua a jucat non-stop in prima liga, amaratule!
Prostule, noi ne-am asumat, voi , in schimb, desi sunteti prima echipa comunista din Romania si inca pozati in dizidenti. Voi ati fost si sunteti echipa sistemului. M ars!
Ăsta a ajuns caz de studiu pentru psihiatrie, adevărul este că îl ajută si fața. A scăpat din lanț si latră ca apucatu'. Doamne ferește, să nu înceapă să muște, ca are buzele reci!!!
Oare MM nu are dreptate ? ... FAULT ! clar dar clanului Kovacs îi convine + acelor 2 arbitri căruia iau venit pielea pe ochi ca la găini (Cătălin Popa și Raul Ghiciulescu, nu au considerat să-l cheme pe Kovacs la margine . Oare cei doi corifei Kovacs merg gratis cu trenul Rapid & CFR clasa 1 a? ... bașca bani de buzunar.
Ăsta a ajuns caz de studiu pentru psihiatrie, adevărul este că îl ajută si fața. A scăpat din lanț si latră ca apucatu'. Doamne ferește, să nu înceapă să muște, ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mai milica86, tu ești copilu 'necăjit a lu ' Ana Pauker și tatăl tău e tancul sovietic!!!
Ei, las-o jos, ca macane! Tinand cont de faptul ca la meciurile dintre FCSB si rapid voi, rapidul, sunteti avantajati cam de fiecare data, ia ghici care crezi ca e cea mai dizgratioasa specie? Ca sa nu discutam de celelalte meciuri, asa cum e cel de ieri, despre care e articolul pe care comentam noi acum.
Cand se enerveaza sau mai bine spus face pe nervosul MM pare mai aproape de varsta lui reala dar nici atunci foarte aproape, undeva la 17-18 ani, dar nu la 13-15 ani cum ar arata cand e relaxat. De asta se enerveaza el tot timpul, sa para mai matur, mai trecut ptin viata. Da' in rest e baiat bun, ganditi-va prin cata suferinta a trecut.... 9 ani de abstinenta, daca pui si Karagandy plus celebrul 0-10..... vai, vai, vai!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.