Alte știri din fotbal
FCSB - Oțelul, duel la vârful play-out-ului » Echipele de start + Imagini și informații de la stadion
2
Deciziile MAJORE ale lui Rădoi la FCSB: titularizați după mai multe luni + L-a scos pe favoritul patronului
0
„Mircea, ia-l și pe Gigi!” » Sud Steaua, scandări oribile care l-au implicat pe Lucescu, a doua zi după înmormântare
7
Când se joacă meciurile din semifinalele Ligii Campionilor la fotbal feminin
0
Știri din fotbal internațional
Eșecul lui Dortmund îi facilitează drumul spre titlu lui Bayern Munchen
0
Echipele de start în Barcelona - Espanyol, derby catalan în La Liga » Lupta la titlu în La Liga poate fi decisă azi
0
Robertson și-a găsit deja echipă, după ce și-a anunțat plecarea de la Liverpool
0
Revine la 39 de ani! Fostul star de la Milan vrea un record mondial: „Încerc ceva unic”
0
Lifestyle
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
8
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
19
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Serbia ar putea să piardă 1.500.000.000 de euro, dacă Aleksandar Vučić nu ...
Libertatea
Pe câți a sunat, toți l-au refuzat. Mircea Lucescu, dezvăluiri incredibile, ...
Adevărul
Golgeterul lui Mircea Lucescu din Serie A: „A fost ca și cum mi-a prezis ...
GSP SPECIAL
Vila din centrul Bucureștiului a lui Mircea Lucescu, ocupată de oamenii ...
Libertatea
Au câștigat bine anul trecut. Problema e ca și-au bătut joc in vara si în iarna, cu transferuri de 2 lei si jucatori expirați gen Alibec, patron care se crede antrenor, lipsa de profesionalism la jucătorii de baza, si tot tacâmul. Suporterii i-au penalizat si, în mai puțin de 12 luni, au devenit din neînvinși în play-out si echipa de primăvară europeana, campioni la pas în România, în ciuca-batalilor în Europa League si echipa de pluton în play-out. Morala? Fotbalul de performanța nu e pentru speculanți de Pipera si slujitori docili, ci pentru cei care investesc si vor mereu mai mult.
Nu mai dam milioane pe jucatori…dadeam in trecut cand ii castigam la barbut…jenant management.
Fcsb însăși e o glumă! Nu e așa Meme?
Si eu cate credeam ca gigione e o gluma pentru bani. Cocalarul cu cat are mai mult cu atat crede ca i se cuvine si mai mult.
Becali are așa de mulți bani, încât ar da si 4-5 milioane pe un jucător, dar norocul e ca cei mai buni jucatori pentru FCSB sunt cei liberi de contract ca Andre Duarte si Ofri Arad. Bhahahaha.
Noi suporterii știm cine este de fapt Gluma!
Nu ai pierdut ce nu ai avut, iar acum cateva zile gsp a scris ca ati bubuit anul asta, bine Craitoiu a scris…
Normal,combinatorii României de ieri și azi,care numai prăduială știu…….
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.