Alte știri din fotbal
Șucu intervine în negocierile Moruțan - FCSB și îl deturnează spre Rapid! Gigi Becali: „Vă spun cum s-a întâmplat, adevărul”
0
Unirea Slobozia - UTA Arad, primul meci pe stadionul „1 Mai” în Superliga » Albu marchează la debut!
1
Statisticienii au făcut calculele » Ce șanse are FCSB să prindă play-off-ul după eșecul cu FC Argeș
0
I-a semnat sentința elevului lui Kopic: „Îmi pare rău că o spun, dar e limitat! Nu-l ajută nici fizicul”
0
Știri din fotbal internațional
RB Leipzig face prima ofertă oficială pentru transferul lui Radu Drăgușin! » Fundașul lui Tottenham are concurență din Serie A
0
Manchester United - Manchester City, derby-ul etapei 22 din Premier League » Echipele de start
0
Juventus, acord cu golgheterul din Premier League! Dar un avertisment: „Nu plătiți prețul corect, nu pleacă”
0
Senegal, plângeri împotriva Marocului înaintea finalei de la Cupa Africii pe Națiuni: „O lipsă clară de măsuri”
0
Lifestyle
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
0
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
6
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Un polițist de la IPJ Constanța a făcut controale, dar a primit 5.000 euro ...
Libertatea
Moruțan, mărul discordiei între verii Becali. Giovanni „întinde sforile” ...
Adevărul
„Rețeaua Nigeria” » Jucători păcăliți sau legați cu clauze aberante de un ...
GSP SPECIAL
Volodimir Zelenski dezvăluie informații secrete. Ucraina se pregătește ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
sau prietenul tau pinocchio ca si ala scria la fel ca n-ai dovedit nimic daca n-a avut loc intalnirea.
v01 sunteti niste nomazi fara un nume clar si fara o identitate care umblati cu *** de colo-colo ca sa aveti teren de joc in calitate de gazde si ca si tine care te dai drept altfel de suporter fiindca n-ai o sigla de asfisat ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sa vina cu dovezi, altfel sa raspunda penal. Noi nu suntem fc coafor lotus sa umblam la frf sa nu retrogradam 2 ani la rand
PUȘCĂRIAȘII între ei se înțeleg !!!
Ai drteptate. Chiar ne intrebam daca toti prostii sunt fecesebisti. Pentru ca stim ca toti fecesebistii sunt prosti. Culmea-i ca la asta cu Steaua/fcsb ai dreptate. Steaua e deasupra voastra oricand din toate pundtele de vedere.
Prost esti tu, dar si frustrat pe deasupra. Tipic suporterilor care stiu ca Steaua/FCSB este cea mai iubita echipa din Rommania.
Declaratia *** sef, MM ***: "N-am întâlnit jucător ca Tavi Popescu de când sunt! Dacă ar pleca la Barcelona, ar fi titular, ar juca în fața lui Gavi și Nico. E mai talentat decât ei, e mai rapid, mai inteligent. Are viziune. Nu e doar extremă, poate să joace oriunde, e fotbalist mare”, a spus MM la Telekom Sport.". Oare a vazut ultimele meciuri ale Barcelonei, cu Gavi ( 17 ani) in teren? ***, MM *** a devenit agresiv si ***. Rau a ajuns MM ***, ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Până nu dispare această "echipă" greţoasă (fc fcsb sa) din peisajul fotbalului românesc, nu se va schimba nimic în bine!
Greșit “ greșeli “ - *** 100% .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.