Alte știri din fotbal
Sapă fundația pentru noul stadion Dinamo, înainte să fie dărâmat tot vechiul stadion! Ce urmează în arena din Ștefan cel Mare
2
Președintele de la Csikszereda, cu talpa sus: „La LPF e ca un film cu mafioți” + Probleme după alegerile din Ungaria
0
Antrenorul din Superliga care nu vrea să audă de FCSB: „Nu m-aș simți confortabil acolo”
0
Oțelul Galați și-a anunțat antrenorul pentru sezonul următor
1
Știri din fotbal internațional
Germania a anunțat lotul pentru Campionatul Mondial » Surpriza uriașă a lui Nagelsmann
0
Jucătorii vor să dea clubul în judecată » Bonsul XXL ratat din cauza „spionajului” adversarelor
0
Omul finalelor: Emiliano Martinez are un palmares uluitor!
0
Ionuț Radu, „Colosul din București” » Pentru ce titlu se bate internaționalul român
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
1
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
ANAF schimbă regulile pentru recalcularea CASS. Cine sunt românii care vor ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Podul de la Ungheni, care leagă România și Republica Moldova, a ajuns la ...
Libertatea
Alt articol de umplutură, mai bine dați cotele apelor Dunării...
6-0!
Premiul pulizer veți lua ptr aceste articole ! Astea și cele despre marea actriță ghenea! Becali a zis claaar că numai el dictează la fcsb! Voi ați terminat cu becali.....trageți zdravăn cu mimi și cu fcsb!
*** Ipocrit esti tu si altii ca tine, cei care ati fost in ambele tabere. Mie mi s-a luat si de CSA-ul tau si de cioban. Nu mai am treaba. Dar in acelasi timp, nu veni aici si te bate cu pumnul in piept ca ciobanul e toxic iar CSA-ul ar fi altceva, ca esti ipocrit.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Silkeborg, Rapid...vor urma cu siguranta si altele...
Mai mari sunt sansele sa luati alte "manite".
Posibil sa mai ia si ei campionatul o data la 10 ani ca jucatori buni au avut mereu, dar este greu fara un antrenor capabil. Cu siguranta dupa strategia de achizitii nu se va intampla nici anul urmator. Becali vrea jucatori de la echipe care au retrogradat sau se bat la retrogradare si cred ca pot lua campionatul asa. In plus mai vrea sa scape si de jucatorii care l-au tinut in lupta pentru titlu, buna strategie! Sper sa vina si Chiriches la ei))).
Asta face unul ca tine, care pierde vremea pe aici. Fotbalistul, indiferent cum il cheama, are responsabilitati si orice gest de copil imatur ii va nenoroci cariera. Tu poti sa continui, aici, copilareste in continuare, nimeni n-are asteptari de la tine.
tocmai s-a inscris la convocarile la nationala...fotbalul e precar dar selectionerii spera ca adversarii sa se sperie de desenele de pe maini
De asta sunt imaturi, le bagati in cap ca sunt copii, ca n-au responsabilitati, ca li se permite orice... doar sunt copii. Atunci ei cred ca pot duce o viata extrasportiva dezordonata, pot face exact ce face un tanar nematurizat pe care-l vad pe strada. Chestia cu obligatia de a purta pantalon lung in delegatia oficiala a FCSB mi se pare prima masura buna luata de MM, de adevarat manager. Alt exemplu, la Digi Florin Bratu nu-s scoate din "copii", era unul la 24 de ani. Alti asazisi analisti la fel ii trateaza, s-a format o obisnuinta toxica. Nu-l raportezi la varsta ta MM, atunci si unul de 35 de ani ar putea fi copil. Il raportezi la gradul de maturizare, cum raspunde la ceea ce voi le cereti, il raportati la jucatorii din vest care au prins deja prima echipa, scoteti-i din mămoșeala asta mioritica care nu aduce nimic bun. Scoteti-le din cap ca mai sunt copii, sunt barbati si au responsabilitati, asta trebuie sa le intre in cap.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.