Alte știri din fotbal
Echipa care a făcut ofertă pentru Darius Olaru
0
Dinamo, amendată de FRF la două săptămâni de la încheierea sezonului
1
Gică Hagi și Răzvan Lucescu, invitați de onoare la petrecerea de titlu a fanilor lui Galatasaray! Turcii nu l-au uitat pe marele „Il Luce”
0
George Ogăraru anunță: „Mai avem un viitor David Matei la Steaua!” + Secretul ascensiunii fulminante a craioveanului: „Asta trebuie făcut”
13
Știri din fotbal internațional
Cine transmite la TV Mexic - Africa de Sud și Coreea de Sud - Cehia, primele două jocuri de la CM 2026
0
„Răzvan Lucescu, vândut!” » Vor să-i plătească lui PAOK clauza de reziliere de 4 milioane de euro
1
Alvaro Arbeloa și-a găsit echipă, după despărțirea de Real Madrid
0
Mexic – Africa de Sud » Așteptarea a luat sfârșit: începe cel mai mare Campionat Mondial din istorie! Reporterii GSP transmit din Ciudad de Mexico
0
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
5
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Alexia, eleva din Cluj care voia să studieze la Viena, iar pentru asta a ...
Libertatea
Controversele din jurul noii grile de salarizare reapar în spațiul public. ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Statul român a „sechestrat birocratic” banii pomicultorilor. Cum i-a lăsat ...
Libertatea
fara pasi gresiti inseamna iar valize,sacosi... astae steaua, echipa valiza; cand se judeca cazul valiza ? de ce il tot amana ? in liga2a cu hotii
gigi bekli a facut treaba zdrentelor fara el nu eram noi in campion liga si nici unirea si nici dinamo asa ca lasatil sa faca treaba ca el ne scoate din criza si la botosani cand a venit aici in campanie cu cioncert de muzica populara si manele oameni lau aplaudat forza bekli tu esti presedinte
eu zic sa-l incurcam si noi pe Neagoe si sa jucam cu RADA in atac si KAPETANOS fundas central
suporteri de plastilina care sunteti toti,frumos va mai sustineti echipa!!!
suporteri de plastilina care sunteti toti,frumos va mai sustineti echipa!!!
A murit George Stanca! Dumnezeu sa-l odihneasca in pace!
vai de cunostintele voastre de ziaristi sportivi!in 2005 2006 craiova era in div2!
FORTA CRAIOVA ! "U" CRAIOVA 1-0 sTEAUA
mititelu+becali=love...deci bate Steaua 2003 sau FC becali
Sunt curios pe cine o sa mai dea vina dupa meciul cu Craiova. Toata lumea a spus ca Tanase nu e in forma, Stancu la fel, nerefecuti etc etc, si Stoichita a fost de acord cu astea. Dar chiar nimeni nu-si da seama ca forma asta slaba ar trebui sa se vada si la antrenamente??? De ce au fost titularizati, si mai ales DE CINE??? Un antrenor incompetent!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.