Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Cine transmite barajul Turcia - România
„Dacia Duster”, reclamă din 1984!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Ce lefuri aveau securiștii din România în anii de glorie ai comunismului. ...
Adevărul
Chivu, actorul total! Cum trăiește antrenorul lui Inter un meci pe „San ...
GSP SPECIAL
Deținutul Stefan și-a chemat soția în celula intimă dintr-o închisoare de ...
Libertatea
Aștia de la GSP!Cica„FRF”ar „face loby”pentru echipa lui Becali!Adica Stoichița!Ala- care la finala Cupei(din 2020)dintre fcsb și Sepsi-la pauza meciului(in caliate de reprezentant al FRF forul organizator),s- dus...in vestiarul celor de la fcsb!De ce s-a dus?S-a dus ca sa-i ...certe pe jucatori fcsb-ului!Ca nu sunt atenți și nu dau gol,riscând sa piarda Cupa și participarea in preliminariile Europa league(ei fiind in ac el moment pe locul 5)!”Buun baiat”!Matura și curtea lui GG, daca-l pune!
Nimeni vreodata nu o sa recunoasca clona aceasta ca steaua .. daca fcsb dispare .. or sa dispara o masa mare de suporteri .. vrem un club liber .. nu politic .. Afara cu politicul din fotbal .. aveti exemple destule despre ce face politicul in fotbal(urziceni , otelul , petrolul ) cfr .. care desi castiga trofee interne afara arata adevarata fata .. suntem la nivelul insulelor feroee
Putea sa fie si omul lui stalin .. ce spune .. este adevarat .. csa de 8 ani de zile papa bani de pomana .. despre asta nu se vorbeste .. 8 ani de zile cu buget de liga 1 si ei sunt la amatori .. craiova lui mititelul e mai steaua decat amatorii platiti regeste la csa .. cum bha sa ramai repetent in liga a 4a :)))
Don Stoichiță, omu lui Becali în FRF, ce să aștepți de la ăsta? Oare de ce miliardarul Gigi nu-și face arenă,că are multe terenuri?!? Răspunde GSP?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.