vorbiti tata de jucatorii vointei, aveti ce vorbi, va dat o lectie de fotbal, dtpdv.

dupa ce ca e prost,mai e si figurant. asta mor eu pe taranoii astia din romania.

forumeer
forumeer  •  21 Decembrie 2011, 06:22
Postat de alupigus.... pe 21 Decembrie 2011, 01:11

bun asta n-a facut nimic cu vointa da de ce n-a dat nikolici sau maimuttoiul ala de tatu ca a alearga ca disperatu si pasa la adversari......din toti atacanti cu vointa doar pasta si frasu ii vedeti......si golul la dat un fundas (iliev)

Pai chiar si asa, Tatu si Nikolic au jucat de 12524 ori mai bine ca el! Tatu in prima repriza a jucat aproape perfect, nu-mi amintesc sa fi gresit ceva, iar prin min 55-60 trebuia scos, ca nu mai jucase o ora de vreo 2 luni si logic ca nu era pregatit! De-aia a 2-a repriza a pasat numai la adversari. Altfel, Tatu e un jucator bun, veti vedea. Iar Nikolic si cand nu poate, macar incearca, mai scoate cate ceva, mai are o ocazie, un sut, CEVA! Dar cand ma uit la cifrele lui Mihai, cred ca pot spune ca-s cele mai slabe pe care le-am vazut VREODATA la un atacant!

draki
draki  •  21 Decembrie 2011, 02:17

in sfarsit mi-ati urmat sfatul si ati aratat cate mingi pierde pe meci :)) eu zic sa dati toate meciurile e un record mondial probabil ca un alt jucator pierde atatea mingi intrun sezon

red.blue
red.blue  •  21 Decembrie 2011, 01:12

penibil amandoi fratii dinamita la meciul cu vointa cadeau pur si simplu jos fara nici o jena