Comentarii (26)
geogeo
geogeo  •  26 Decembrie 2018, 10:54
Postat de herman25 pe 26 Decembrie 2018, 10:33

Alt slujitor gigist fara rusine.

El e slujitor gigist, spui tu, dar tu a cui sluga esti?

adiktedz
adiktedz  •  26 Decembrie 2018, 12:37

Nu inteleg de ce trebuie sa negocieze cu Braga, au 35 % dintr-un viitor transfer indiferent care e suma, Jucatorul e al Gazului din cate stiu.

herman25
herman25  •  26 Decembrie 2018, 10:33
Postat de cristi_oase pe 26 Decembrie 2018, 10:26

Te-a batut gramatica , ***

Alt slujitor gigist fara rusine.

herman25
herman25  •  26 Decembrie 2018, 10:02
Postat de Petre Radulescu pe 26 Decembrie 2018, 09:57

În țara asta banii vorbesc, iar Becali așa cum e el are cei mai mulți din fotbalul românesc.

Pleaca ma gigist gretos, si de Craciun slugaresti?

kikostel
kikostel  •  30 Decembrie 2018, 21:37
Postat de Petre Radulescu pe 26 Decembrie 2018, 09:57

În țara asta banii vorbesc, iar Becali așa cum e el are cei mai mulți din fotbalul românesc.

Degeaba are bani dacă nu are și creier. Se pare că doar cu bani ajungi până la locul 2.

kikostel
kikostel  •  30 Decembrie 2018, 21:32

Nu contează numele secundului. Cât timp manager e scoica și cât oierul e scouter, FCSB se poate mândri cu locul 2, devenind de curând un loc onorabil pentru o așa conducere.

100002473541087
Danut Ognean  •  26 Decembrie 2018, 17:13

succes la locul trei fcsb-ului

104761787253350
Lima Marko  •  26 Decembrie 2018, 15:24

FCSB NU A REZOLVAT NIMIC: antrenor mediocru si un manager puscarias,care trebuia schimbat si el.Oricum,vor face fata play out-ului.

181536486148978
Andrei Berescu  •  26 Decembrie 2018, 12:53

Cel mai bun transfer ar fi al lui becali 1

dal93
dal93  •  26 Decembrie 2018, 12:35
Postat de moshu_shukaru pe 26 Decembrie 2018, 12:25

Iar au pus ăștia colaboratori (moldoveni) în redacție !

N- au prins cursa de Bârlad? :))))

  • 1
  • 2
  • 3
Comentează