Comentarii (26)
herman25
herman25  •  26 Decembrie 2018, 12:24
Postat de geogeo pe 26 Decembrie 2018, 10:54

El e slujitor gigist, spui tu, dar tu a cui sluga esti?

Nu va e rusine ma sa sustineti ***? N-aveti frica Celui de Sus!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

115486966066476
Edi Girnita  •  26 Decembrie 2018, 10:44

Te-ai ars și tu Mihăiță? Ai și tu în CV câteva luni la FCSB!

ge3orge3
ge3orge3  •  26 Decembrie 2018, 10:36

Nèeee susu pe voooooi. Jiji : La multi ani de "beciul domnesc".

vasy86le
vasy86le  •  26 Decembrie 2018, 10:32

Si Teja accepta ordine de la jiji? Un antrenor cu caracter, nu ar accepta niciodata sa antreneze undeva unde patronul iti decide ce jucatori joaca, ce echipa sa folosesti etc.

cristi_oase
cristi_oase  •  26 Decembrie 2018, 10:26
Postat de herman25 pe 26 Decembrie 2018, 10:02

Pleaca ma gigist gretos, si de Craciun slugaresti?

Te-a batut gramatica , ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

valu4ever
valu4ever  •  26 Decembrie 2018, 09:33

In tara asta nu mai exista de cat becali si ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • 2
  • 3
Comentează