Alte știri din fotbal
CFR Cluj, amanetat la propriu » Cine sunt antreprenorii cărora Ioan Varga le predă clubul: acuzații de manipulare a pieței, afaceri cu aur și un puci eșuat
1
U Cluj a recuperat doi jucători de bază pentru meciul cu Dinamo
1
MM Stoica a comentat scandalul provocat de Tavi Popescu după FCSB - Botoșani: „Dacă s-ar pune microfon în lojă, ar veni mascații să mă ia”
1
MM Stoica a anunțat când revine Dan Petrescu pe bancă: „Ca să fie lucrurile clare”
0
Știri din fotbal internațional
Play-off-ul UCL: 3 rezultate de egalitate, scor de calificare pentru echipa lui Răzvan Marin!
0
Charalambous și Pintilii au debutat oficial pe banca noii echipe: „Make this sh*t happen”
0
Scrisoarea lui Musiala după ce a oferit din nou scene dramatice: „Ăsta e diagnosticul! La prima vedere poate părea înfricoșător”
7
Ultimele vești de la Cagliari: Yael Trepy a fost extubat » Medicii anunță că jucătorul „n-are sechele neurologice”
0
Lifestyle
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
22
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
1
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
„E o facultate mai grea decât Medicina umană, iar practica te omoară”. Cu ...
Libertatea
Racolați de pe drumuri și transformați în sclavi: cum acționa o familie din ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Consiliul Concurenței analizează scumpirea carburanților, după ce scăderea ...
Libertatea
Cind am locuit la locuit la londra m am dus la un trial prin 92 si am incercat sa anticipez intrind in alunecare inainte si a tipat ala la mine sa nu il rup pe jucator
I-auzi , Dane! Fetițele ca ele vor să facă cunoștință cu holteii bătrâni ca noi! :)) Ofertă, metre!
Eu n-am văzut deposederi de felul ăsta decât la măciucarii din diviziile inferioare. Deposedarea la firul ierbii au inventat-o englezii, dar ăia o fac la cel puțin o jumătate de metru de adversar, calculează traiectoria bășicii, nu a adversarului, cum sunt meltenii noștri învățați prin școlile noastre de futball.
Am vazut ultimul meci al lui caglari ii trebuie timp sa se integreze daca se va integra vreodata !
Dintr un os ramasesera doua ! Complet sectionat
Cred ca cel mai bun jucator din Romania e Man, chiar daca in clipa de fata Coman e o clasa cam peste oricare din Liga 1. Si eu vorbesc din ce am vazut la antrenamente, chiar de la firul gazonului. Iar Cicaldau mie mi se parea pe aparare clar peste Marin. Sa vedem ce o fi cu Razvan in Serie A, pentru ca si in ultimul meci de la Cagliari a fost prapad. Nu inteleg ce s-a intamplat cu jucatorul de la Standard, inteleg ca te strica olandezii, dar tu trebuie sa ramai jucator. Pacat de Dragos Nedelcu, fiindca pe postul lui de mijlocas la inchidere nu a avut adversar. I-am urmarit cariera de la 13-14 ani. Cicaldau pana la momentul aproape Euro de tineret, era inca sub Marin. De fapt el era al 3-lea la Viitorul si poate acum e primul.
Și la șah era un risc, dădea peste un adversar ca tine ce-i rupea degetul mic când apăsa pe cronometru. :))
Măi, brișcă, n-a fost așa. Mihalache a venit din lateral, prin alunecare, cu dreptul pe minge și stângul flexat, clasic, adică. Numai că în dinamica fazei, cu stângul i-a prins piciorul celui de la Craiova. Putea să atace altfel mingea, dar s-a dus glonț, la intimidare, la rupere. Ghinionul a făcut ca să îl ruptă de tot, cum s-a întâmplat s-o facă.
***...de ce nu s-a făcut șahist? Asta e, la fotbal o mai iei peste picioare...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cine, Koljic? Nu prea cred. Are o multime de calitati, printre care chiar si sutul, pe langa forta, lovitura la cap, detenta. Doar ca e Puscas. Atacantii de careu nu stau numai in careu si oricum si in careu trebuie sa fie mobili. Cel mai bun jucator de la Craiova e Mihaila. Problema ramane totusi mentalitatea.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.