Baliverne gesepiste. Sigur că au fost discuții în vestiar, ca după orice eșec, dar de aici până la ce inventează ambalajul de pește, e cale lungă!

Pt. baietii cu Programul 'Doar Divizia B'. Mihalcea zis si Taranu' merge pus strategic la metrou cu un carton in fata. Cu fata aia sigur strange ceva pt. Program. O sugestie. Dati voi o bere ca v-am deschis capu'.

Cazacu Dan Sorin  •  22 Iunie 2020, 19:17

Mie mi se pare ca gsp-ul pune gaz pe foc ca de obicei!Si daca nu au jucat sa isi vada de treaba lor,sa fie disciplina,daca nu sa plece,de carcotasi nu avem nevoie!

bast
bast  •  22 Iunie 2020, 21:09
Postat de cai_furate_romane pe 22 Iunie 2020, 21:03

Sa nu mai vorbim ca a fost preluare cu mana evidenta la golul lui Moldoveanu, dar care oricum nu a mai contat! Si da, s-a dat aiurea si penalty pentru Sepsi, dar asta pentru ca sinucigasul de Coltescu e slab ca arbitru, nu a 'tras' pentru niciuna din echipe! Cand Coltescu anula 3 goluri corecte celor de la FCSB in meciul cu Astra, ati fost primii la misto-uri! EH, CUM SE MAI INTOARCE ROATA! DOAMNEEEE

văd că nu spune nimeni despre cartonașul roșu pe care trebuia să-l primească Pișiteli la ce pumn în meclă i-a dat lui Safranko la golul din minutul 1

valdino
valdino  •  22 Iunie 2020, 19:51
Postat de Malus Dacus pe 22 Iunie 2020, 19:46

Hai cu Programul 'Doar Divizia B'. Inca 50 de lei pana la sfarsitul lunii pentru baieti

Nu asa ca de prost ce esti inca nu ai aflat ca liga secunda se numeste oficial LiGA a 2-a ?

albub
albub  •  22 Iunie 2020, 19:13

A ajuns sa se revolte petarda de Rauta in vestiarul lu' Dinamo. In alte vremuri unu ca Rauta maxim tundea gazonul la Dinamo,sa fie jucator niciodata

geogeo
geogeo  •  22 Iunie 2020, 23:54
Postat de babacloanta pe 22 Iunie 2020, 20:58

a ainceput presa sa bage strambe chiar din prima zi a saptamanii pt case apropie jocul cu fcsb si le e frica ,,satapanul de sclavui razboinicul fara lumina a dat ordin sa se scrie aiureli sa destbilizeze Dinamo ..ii tremura chilotiisimadularele odata cu ei ..flintoaco e buna branza?

Tuturor le tremura chilotii cand trebuie sa joace cu Dinamo, Dinamo are un joc debordant! De-aia ii "lucreaza" fortele oculte ca sa nu ajunga in cupele europene si sa-i umileasca pe Real, Barca, Bayern, Liverpool s.a.m.d.

cai_furate_romane
cai_furate_romane  •  22 Iunie 2020, 21:31
Postat de zorrozabal pe 22 Iunie 2020, 21:18

Dinamovistii aia cu capul pe umeri sunt...unl singur!Adica tu!Si vorbesti,cu toate ca se vede ca nici n-ai vazut meciul!Pentru ca astfel ai fi vazut ca-toata lumea-ca mingea i-a ricosat din piept, in mana lui Fabrini !Iar UEFA a stabilit ca nu se considera hentz, daca mingea loveste mana, sarind din corpul jucatorului!

Am vazut meciul! Si am vazut si reluarile! Exact la minutul 37:41, mingea il loveste in mana pe Fabbrini, care scapa singur spre poarta goala! Si pentru reluari, ia de-aci si plangi: https://www.digisport .ro/fotbal/liga-1/live-video-dinamo-sepsi-de-la-ora-1700-pe-digi-sport-1-cainii-primul-meci-de-la-reluarea-campionatului-858713

zorrozabal
zorrozabal  •  22 Iunie 2020, 21:05
Postat de daweirl pe 22 Iunie 2020, 20:48

fugi ma ca arbitrul nu a avantajat pe nimeni ,imediat sunteti si voi ca aia de la Rompid ,singuri impotriva tuturor!

Mingea i-a ricosat pe mana din piept!Iar daca mingea atinge mana ricosand din corpul ajucatorului- UEFA a stabilit ca nu se considera hentz!Si daca tot nu te lasi,penalty-ul ala dat de Chivulete fcsb-ului in penultimul minut al prelungirilor,ala a fost penalty?Ca si la Sorescu tot impingere a fost,inca mai evidenta,pentru ca a cazut pe spate!Si ca sa inchei,discutiea e inutila!Dinamo va continua sa fie furata de arbitri,iar fcsb sa fie ajutata!Sa asteptam pana joi-in meciul direct-cand va fi la centru ori Marius Avram,ori Kovacs Istvan,ori Radu Petrescu!

cuviosul_pafnutie
cuviosul_pafnutie  •  22 Iunie 2020, 20:31
Postat de Cazacu Dan Sorin pe 22 Iunie 2020, 19:17

In cupa a aparat Straton!Bine,rau,nu se poate trage o concluzie,tinand cont de adversarii intalniti pana acum!Iar slugareii lui MM de la GSP deja au primit sarcina sa bage scandal!Acuma nu ca Straton-cel care a retrogradat cu Calarasi?-ar fi vreo scula de portar,cu iesirile lui hazardate-in genul lui Prunea cand era portar!Pisciteli e mai bun,dar se pare ca si-a bagat cineva coada,ca si el-ca si Gnohere,ca si Nistor- a inceput sa isi inchipuie ca la fcsb sunt cine stie ce salarii!In orice caz vede-ca noi toti- ca baskan-ul fcsb-ului are multa influenta!