Alte știri din fotbal
Filipe Coelho sau Mirel Rădoi? Sub tutela cărui antrenor s-au descurcat mai bine Al-Hamlawi și Nsimba
0
Noapte alb-albastră după câștigarea campionatului! Ce s-a întâmplat pe străzile din Craiova
0
Olguța Vasilescu, prima reacție după ce Craiova a câștigat eventul: „Ne-am dat seama de un singur lucru”
0
Planul oltenilor pentru ziua de astăzi, după o petrecere de pomină » Cum a arătat meniul campionilor
0
Știri din fotbal internațional
Atletico în lacrimi » Metropolitano și-a luat rămas bun de la legenda Antoine Griezmann: „Am greșit când am mers la Barcelona. Vă cer iertare”
0
Vincent Kompany era să strice sărbătoarea titlului » Situația a fost salvată de soție!
0
„Thriller” în ultima rundă din Ligue 1 » Oaspeții au condus cu 4-1, dar a urmat un „Dinamo - Foresta”
0
Au anunțat plecarea antrenorului imediat după finalul sezonului din Bundesliga
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Cum arată SUV-ul german arogant, cu 800 de cai putere, decapotabil și cu ...
Libertatea
Apusul liderilor providențiali. Prăbușirea popularității lui Trump, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Motorina s-a ieftinit luni, 18 mai 2026. Cât costă un litru de carburant în ...
Libertatea
Sa vezi ce va ia Talpan pe voi la suturi cand veti vrea sa jucati pe Steaua! La Giurgiu va fi casa fcsb!
Deci Vela interzice accesul lui Dinamo pe stadion cu 3 saptamani inainte de alegeri.....ma motaneilor, chiar asa de obositi ne credeti?!
Voteaza UDMR ca o sa-l roage pe Orban al lor sa sponsorizeze Dinamo. Daca-si schimba numele in MTK Bucuresti.
Aoleu, s-a *** mireasa!!! Care echipa a fost corecta de-a lungul istoriei, sau a făcut mai putine măgarii? Steaua? Rapid? CFR? :)). E Fotbal e mafie... așa ca nu te mai bagă in seama fără rost cu frustrările tale
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pacatele comunismului se intorc asupra acestui club ....„murdar” de atatea abuzuri, hotii si privilegii securiste de-a lungul vremii sale !! Istoria nu uita si nu iarta !!!
Da,mai,astia de la gsp i-au adunat de pe strazi pe d-alde Cortazero si i-au bagat la Dinamo!Respectiv acum se cheama atac sau denigrare ca spun adevarul despre niste desculti veniti la jupuiala in Romania!Si te mai intreb ceva:de ce pe capul lui Balanescu stateati non-stop(si bine faceati),iar cu astia sunteti doar zmei de tastatura?
Dupa ministrul "chilotel" care si-a exprimat dezinteresul fata de construirea unui nou stadion in Parcul Sportiv Dinamo, vine vela si interzice accesul pe stadionul Dinamo. Deci, dupa ce psd a facu cadou stadionul statului catre un "special", pnl interzice si folosirea lui. NU VOTAM psd! NU VOTAL pnl!
Dar-ar Dumnezeu să câștige Dinamo, iar Cortacero ăsta să aducă banii ca să le facă în ciudă ăstora de la GSP. Nu vă e bă rușine să faceți campania asta anti-Dinamo ?
Dinamo e o echipa profesionista. “Acasa” e acolo unde sunt proprietari, ori in Stefan cel Mare e un stadion al statului si ce-o mai avea Badea. Dinamo asta din Liga 1 joaca unde isi permite sa achite terenul
Si tu Marcele sau e traducatorul?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.