Alte știri din fotbal
CFR Cluj nu mai scapă de necazuri: impresarul mijlocașului solicită insolvența clubului! + Ziua Z în Gruia pentru plata datoriilor de peste un milion de euro
0
Buletinul medical la FCSB: „Probabil va fi apt pentru meciul de la Galați. El are laringită”
0
Mihai Stoica a numit „feblețea” lui Gigi Becali: „Îi place foarte mult, dar nu știu de ce. Zice că e cel mai bun la ora actuală”
2
Zeljko Kopic a vorbit deschis despre transferul din Spania: „Ideea a fost să-l luăm pentru aceste 6 luni, dar acum contăm pe el”
0
Știri din fotbal internațional
Ronald Koeman îl avertizează pe starul naționalei Olandei: „Timpul se scurge”
0
Real Madrid îl amenință cu tribunalul: „Povestea lui cu Mbappe este total falsă! A lezat grav imaginea clubului”
0
Casa Albă, anunț despre participarea Iranului la Cupa Mondială: „În acest moment ne așteptăm la asta”
0
Noua „bestie” a lui Haaland! Și-a cumpărat o bijuterie rară: doar 150 de exemplare în lume
1
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Semnul care poate avertiza asupra riscului de infarct: a fost observat și ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
La golurile craiovei sareai parapetul ! Apoi ai fost numit ministru liberal
CSU Craiova este o petarda de echipa si s-a dat la o parte chiar si la Tbilisi din ce am vazut ))). Cat despre meciurile CSU Craiova- CFR, i-a batut Cluju cand a vrut si cand n-a vrut, exceptand acel 2-3 norocos cand iarasi a fost 1 penalty nedat pt CFR. Anul trecut din 4 meciuri 3 au fost castigate de CFR, eu cred ca atunci cand iese Dan Petrescu pe tunel cei de la CSU Clona fac in pantaloni si se dau la o parte LOL.
Știe toată lumea că CFR a bătut Craiova pe teren propriu și a luat campionatul asta e supărarea oltenilor si se trimit arbitrii să arbitreze CFR de ce?
Nu poate dovedi nimeni intervenția ministrului în favoarea Craiovei, dar se poate dovedi indubitabil ca de când este el ministru Craiova a fost avantajata de arbitrii ÎN TOATE meciurile. Evident ca nu plâng de mila CFR- ului, alta echipa făcută campiona ani la rand de către arbitrii.
Craiova a ”dat” 2 titluri celor de la Cfr (acel penalty batut de Gustavo si meciul de la Cluj, unde a fost afisat un banner in galeria Craiovei: ”sa fie omenie”). Si anul trecut au fost facute jocurile tot pt Cfr, cu un joc in minus al celor de la Craiova. Cine crede ca erau pt Craiova facute jocurile, se insala. Daca era asa, Craiova avea 5 campionate la rand. Grupul de la Cluj, Dancu, Rus, Gusa...si altii sunt cei care sprijina Cfr, toate lumea stie, dar nu se spune.
Faceti ma ceva cu tara asta ca suntem ultimii la toate capitolele. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Care șmechereală? Oamenii vor să fie arbitrați corect, ce e greu de înțeles? Ție îți convine să îți anuleze goluri valabile? De ce sunt arbitrați doar de arbitrii din Craiova? Cine vreți să ia compionatul, echipa aia de mămăligi care ies din primul tur preliminar bătuți de neica-nimeni? Asta vreți, asta meritați! Să te dai cocoș că iei titlul în liga 1 și apoi să mergi să ieși din cupele europene în primul tur numai un oltean își poate dori :)))
Deci ma, tu zici ca anul trecut craiolguta nu a vrut sa ia titlul si de aia a luat-o acasa de la cfr cand se juca cu titlul pe masa. Mare-i gradina Domnului, da totusi multi au sarit gardul....
PENTRU GOLANIA DE LA FCSB ORICUM DE DA PENALTY LA FIECARE ADIERE DE VANT ASTA E ADEVARU`. ASTA NU E CAMPIONAT CORECT E CIRC CU ARBITRII MARIONETA
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.