Alte știri din fotbal
MM Stoica pariază pe un singur nume în locul lui Lucescu: „Doar el poate salva ce ar mai fi de salvat”
7
Cătălin Cîrjan a făcut marele pas, profitând de pauza competițională: „Te căsătorești cu mine?”
0
„Nu l-aș fi numit pe Lucescu la națională din două motive” » Fostul mare internațional surprinde
3
DUR! Ionuț Lupescu i-a răspuns acum lui Burleanu: „Întrebarea mea pentru el este următoarea”
6
Știri din fotbal internațional
Oficial: Fostul internațional își începe cariera de antrenor în liga a cincea engleză: „Un club istoric”
0
Format nou la Cupa Africii pe Națiuni » De când va fi implementat noul sistem
0
Cine a câștigat duelul internaționalilor din play-off-ul Superligii
0
Pregăstesc o ofertă uriașă pentru Julian Alvarez, pentru a le întrece pe Barcelona și Arsenal
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Viktor Orbán se îndreaptă spre înfrângere. Săptămâna care a zguduit ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Doar două tipuri de oameni vor mai avea un viitor sigur în era inteligenței ...
Libertatea
Pai nu am vorbit zilele astea ? Cum de unde? :)) Te recunosc imediat, indiferent cu ce nick intri!:)
Sunt undercover. :))
lali e tac/tu bai elton jon.
aaa si sa nu mai amintesc de cei 40 de ani ... de antrenament pt europa .... ati luat-o pana in prasele ... cu pene cu tot .... DDB!!
Tu de unde ne cunoști, metre? Din vedere?
Pe asta nu-l stiam.
:))))
E, nu?
Nu e el.
Bine domnu ' ministru. Dupa logica asta a matale, cap de fier imbracat cu sacou si chiloti, treaba asta nu e valabila si pentru FC U Craiova a lui Mititelu, adevarata Craiova ? De ce, findca esti matale suporter csu ? Si cand vine urmatorul ministru, care o sa tina cu steaua, ce facem ? Si cine intretine arena, cine suporta cheltuielile ? Cap patrat.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.