Alte știri din fotbal
Gură de oxigen pentru Oțelul Galați: „Se aprobă limita maximă din bugetul municipiului”
1
Ionuț Chirilă, verdict neașteptat: „E fotbalistul numărul unu în România, de departe! Uitați-vă ce face!”
3
Paul Papp, de la copilăria cu lipsuri la 300 de meciuri în Superligă: „Luam ghete de la second-hand, le coseam cu nailon de pescuit”
0
Florentin Petre știe unde trebuie să se joace Derby de România: „Ca dinamovist, eu asta vreau! Am înțeles că s-a rezolvat”
0
Știri din fotbal internațional
Mii de fanii ai Barcelonei au asaltat o vedetă cu felicitări pentru transferul lui Rodri: „Să câștigăm a 6-a Ligă!”
0
FCSB și CFR Cluj, direct pe „lista rușinii”. Doar Ludogorets le depășește
0
Acord! Se face cel mai scump transfer al verii la Manchester United: 70 de milioane €
0
Astăzi, meci din play-off-ul Ligii Campionilor în Giulești » De ce microbiștii români au fost interziși pe arenă
2
Lifestyle
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
25
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
2
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Interesele din spatele exproprierilor pentru proiectul „Grădina Timpului” ...
Libertatea
Țara care pare să sfideze încălzirea globală. Fenomenul o protejează ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
S-a deblocat e-Terra, dar a început haosul: peste 200.000 de cereri la ANCPI
Libertatea
La așa invitație, să tot joci în Liga II! :))
Pai sa vii sa te cinstesc, am butoiul plin cu apa de pruna :))))
Corect.
Lucescu, un avar, antrenor expirat. A pierdut o gramada de meciuri in prelungiri, a luat gol si de la portarul echipei adverse. Suntem singuri, de ce nu pune presiune pe comisii, el , andone si alte legenede> orice decizie 50/50 este impotriva lui Dinamo. Ne mancam intre noi, n-am vazut la alte echipe atata ura a suporterilor, influentati de badea, prunea, danciulescu, naum etc. Zici ca botosani, iasi, voluntari joaca ca barcelona, doar dinamo joaca prost!!!! botosani joaca cu om in plus mereu, primeste ajutor de la sibiu (balaure), iasi primeste ajutor doua goluri de la valceanu etc. Gazeta voastra pune titluri pompoase numai impotriva Dinamo, exagerand orice. Ziar de cancan, daca a facut *** Florinel, ce face doamna sucu dimineata, asta e ziarul de sport.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
S-a trezit si tataie.....!! Gretos individ.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Am tot spus dupa pauza competitionala ca toti jucatorii au revenit "praf", dar si ca tovarasii Kopici, staff-ul sau, in frunte cu acel mascarici de prepararor fizic, si cei doi frati "Pacala", Nicolescu cu Voicu, nu au ce sa caute la Dinamo! Sa plece unde vor ei, dar sub nicio forma sa nu ramana la Dinamo ... Nu am sa-mi mai spun parerea despre jucatori, niste mizerii fotbalistice, dar astia, antrenorul si fratii "Pacala", nu au ce sa caute la Dinamo ... si, sincer, in fotbal, in general! Astia nici de suporteri nu sunt buni, daramite de oficiali. Oricum, era clar dupa meciul de la Galati ca nu o sa ne putem salva ... niste papitoi de conducatori, in frunte cu Nicolescu si Kopici, plus niste putregaiuri de "forbalisti"!!! Nsite mizerii ... macar sa dea D-zeu sa plece si sa nu mai auzim de niciunul vreodata!
In "B", spre desfiintare!Clubul asta bolsevic trebuia desfiintat in `90, se propusese asa ceva, numai ca, tot comunistii aveau sa fie la putere iar cluburi ca dinamo si steaua au ramas bine-merci si nu numai ca au ramas dar au mai furat titluri ca pe timpul Cizmarului ca si cum nimic nu s-ar fi schimbat.Ma intreb:ce fel de om poti sa fii si ce cacarter josnic trebuie sa ai ca sa tii cu dinamo?Idem stoaia.
Gicule, tu vezi să nu promovați la masa verde, că venim!
tibi iq 33,spune Steaua,Steaua din liga 1,acolo sa ajunga lucescu. la clona fc r vad ca ii spui rapid? bleah.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.