Alte știri din fotbal
Cătălin Cîrjan povestește scenele din vestiar, în momentul în care colegii au aflat de ofertă: „Știți ce ziceau?”
0
UTA a stricat sărbătoarea Unirii Slobozia, FCSB mai încasează un croșeu! Clasamentul la play-off
4
Ultimatum pentru Denis Alibec la FCSB: „Ori îl scot din lot definitiv, ori mă mai bazez pe el”
0
A intervenit și a deturnat negocierile pentru aducerea lui Moruțan! Gigi Becali: „Vă spun cum s-a întâmplat, adevărul”
3
Știri din fotbal internațional
Real Madrid - Levante » „Bernabeu” FIERBE! Cei 3 jucători fluierați la fiecare atingere
1
Daniele De Rossi a cerut, iar Dan Șucu scoate banii! » Pentru ce a plătit 600.000 de euro patronul lui Genoa
0
E război la Real Madrid! Au împânzit orașul cu mesaje macabre anti-Florentino: „Terminat, bun de eutanasiat!”
0
Manchester United - Manchester City, derby-ul etapei 22 din Premier League » Ocazie uriașă ratată de „diavoli” în debutul meciului
0
Lifestyle
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
0
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
6
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Un polițist de la IPJ Constanța a făcut controale, dar a primit 5.000 euro ...
Libertatea
Moruțan, mărul discordiei între verii Becali. Giovanni „întinde sforile” ...
Adevărul
„Rețeaua Nigeria” » Jucători păcăliți sau legați cu clauze aberante de un ...
GSP SPECIAL
Volodimir Zelenski dezvăluie informații secrete. Ucraina se pregătește ...
Libertatea
Vatmanul e de vina ca nu vrea sa-i dea autorizatie.
Bine că a recunoscut că el cu copos au făcut pro rapid...baze proprii are 2 nea Mircea dar pe mata te interesează să-ți scoți banii din pro rapid
După doi ani îl puneți primar în Craiova?
Tu vorbești de infatuare și dai tot felul de verdicte gen: club minuscul, istorie îndoielnică, echipă de domnișoare, nu veți progresa never-ever. Dacă te autodefinești obiectiv și lipsit de infatuare, tocmai ți-ai pus o mare ștampilă. Tu fiind înțelept, înțelegi forma și semnificația ei.
Cu cit infatuarea e mai mare, cu atit creierul e mai mic . Mie unul mi ar fi rusine ca suporter sa aduc vorba de un singur merci in tot sezonul. Dar ca v a batut Petrolul acasa sau Univesitatea Cluj cum e ? O fi trimis corpul de control si atunci Ciolacu ca sa sperie domnisoarele de pe gazon ? Ba frate va credeti mai importanti decit sinteti...Pina la urma tot un club minuscul cu o istorie indoielnica ratatcita prin ligile inferioare sinteti. Voi singuri ca dati la gioale intre voi . Voi va puneti piedici si dati vina pe altii . De asta nu sa progresati "never ever" . Aveti asta in ADN....cu alergatul pe sine. Bahtalo !!!????????????
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Adica nea Mirciu recunoaste ca rolul lui a fost de agent imobiliar iar Sucu vrea sa mai primeasca ceva gratis, nu-i ajunge stadionul.
Sincer, chiar esti documentat, imi place ! Poti sa ne dai detalii si despre afacerile cu terenurile armatei ? Multumim.
Doar nu-si inchipuie cineva ca a trimis covrigarul din Buzau mascatii peste Daniel Niculae la cateva ore dupa ce Rapidul zdrobea zecesebe-ul doar ca sa semneze pe urma ca ii da clubului baza pro Rapid :))
Lobont merita antrenor principal la Rapid ...a dovedit ca are caracter ...trebuie lasat macar doi ani sa arate ce poate ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.