Alte știri din fotbal
Turcia - România, marele meci pentru Campionatul Mondial » Echipa aleasă de Mircea Lucescu: decizia în cazul lui Ionuț Radu
0
„Mister” e acum federal cu acte în regulă » Ilie Dumitrescu, la prima deplasare sub administrația Burleanu: surprins lângă Bodescu și Vișan
0
A repetat gestul lui Nouma din 2002 » Mircea Lucescu, surprins de față cu zeci de jurnaliști turci și români
0
Va conta absența ta cu Turcia? Răspunsul lui Denis Drăguș
1
Știri din fotbal internațional
FIFA anunță ultima fază a vânzării biletelor pentru Campionatul Mondial 2026
0
Cazul suporterului lui Manchester United a creat indignare în Anglia » De la ce a pornit totul
0
Legenda lui Liverpool suferă de demență: „Uită că am vorbit dimineață”
0
Pe „ruta” României spre Mondial, jucătorii din Kosovo sunt gata de un succes istoric
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
5
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
„Vom dezlănțui iadul!” SUA, noi amenințări pentru Iran, în timp ce ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Iranul amenință că va bloca o altă strâmtoare vitală pentru comerțul ...
Libertatea
Afirmatiile celor care au trait acele vremuri sunt suficiente. Toti spun la unison ca dinamo a facut prapad la nivelul jocurilor de culise, a arbitajelor. Oare toti au ceva cu dinamo?
Adevarat zici ca nu apar dovezi
Mai,atatea povesti cate se aud,dar fara nici un fel de acoperie. Aveti dovezi ? Prezentatile oficialitatilor si cei vinovati sa plateasca. Simplu,ce atata poveste.
Cât a băsmit Lucescu 10 episoade, câte unu pe zi ca picătura chinezească, a fost bine! Acuma miroase gsp-ul. Uite ce ghinion, că au mai trăit și alții vremurile alea, mai au și chef de vorbă că nu trăiesc din și pe lângă fotbal, și au simțit lucrurile altfel față de marele vostru guru. N-are nimeni nimic cu voi, singuri vă furați căciula unul altuia care să fie căpitan la Dinamo în timp ce dărăpănătura se scufundă. Da’ vă “salvează” și pe voi politicul, ca pe Rapid. Fără circ degeaba e pâine.
Na ca si Porumboiu spune foarte clar ca dinamo era echipa care facea cele mai mari mizerii in fotbalul romanesc inainte de '89.
Da ce ce a făcut mă Dinamo , ti-asi luit familia sau ce ?! Toți dezaxații au acces pe aici ! Auzi ce debitează el...
Nea porumb se contrazice singur. Zice ca dinamo avea arbitrii dar steaua se asigura la meciurile directe ca pune pe cine vrea ea. Pai daia arbitrați matale moldovene și nea Nelu Samsung. Sunt o grămadă de meciuri Dinamo steaua făcute praf de voi doi incoruptibili. Nu cumva tu ai arbitrat un celebru steaua Dinamo 2-1 cu eliminările din final ale lui cămătaru și vaiscovici și golul lui balint de prin min 90? Oricum dacă nu tu celebrul nea Nelu Samsung. Asa ca hai *** modolvene
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Tu vorbești să te afli în treabă , habar nu ai de capul tău ! Filmele de care ai auzit tu se întâmplau în anii 50 când influența bolșevică comanda totul !
Și totuși nu au omorât pe nimeni cum a făcut Milea și generalii Armatei și a familiei Ceaușescu pe care îi pupați acum în dos, care au omorât 1200 de oameni și au lăsat alți 600 de infirmi !!!!
Exactly!:)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.