Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, intervenție în forță în scandal: „Ireal ce ne-au propus! Nu suport oamenii care fac asta!”
1
FCSB l-a cedat în Superliga pe fotbalistul de 900.000 de euro: „Ne-am înțeles”
2
Doi titulari din sezonul trecut au plecat de la Petrolul: „Mulțumim!”
0
Universitatea Craiova s-a distrat cu amatorii din Austria: 6 marcatori diferiți în primul amical
9
Știri din fotbal internațional
BeIRANvand, invincibil! „Dracii” s-au lovit de un zid, iar calculele grupei G se complică
4
Lionel Messi este uriaș și la propriu » Statuie de 26 de metri înălțime, dezvelită în onoarea lui
0
A fost chemat de urgență de Thomas Tuchel în SUA și a dezvăluit cum a primit vestea: „Nu aveam telefonul la mine...”
0
A plecat Răzvan, dar putem avea un antrenor român și în noul sezon din Grecia: „Ofertă foarte bună”
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
1
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Bolojan dezvăluie de ce l-a ales Nicușor Dan pe Adrian Veștea pentru ...
Libertatea
Infertilitatea la bărbați crește alarmant. Nivelul de testosteron scade cu ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Cele două soluții ale PNL pentru a avea un guvern în iulie. Bolojan cere un ...
Libertatea
dece Lucescu bate cimpii si nu are caracter? pai aduceti-va aminte cind era întrebat dacă dorește sa preia națională României. răspunsul a venit ca azi ca este latrin ca .... ca..... ei bine la o saptamina semna cu națională Turciei pe care a băgat-o la distrugere. Pina și Ziariștii turci mergeau la conferință de presa cu destinul antrenor doar 2 minute apoi plecau. nu mai credeau nimic. acest antrenor a dat de papagali care au bani și aduc pe banda rulantă jucatori. fiul este crescut în aceaiasi maniera. mergi mai tata undeva unde se fac banii vezi ce poți face și pleacă atunci cind trebuie. Lucescu are arici în buzunare. nu a făcut nimic pentru Dinamo. știe sa arate cu degetul. și el și Țiriac și Borcea și badea sunt vinovați de tot ce s-a intimplat. nu spunea acest Lucescu ca va veni ziua cind va reveni în clubul Dinamo? nu are caracter. o echipa care i-a cam dat tot ce a vrut a fost abandonată precum Țiriac cu Laurette și ferentz și Andrea marin și Halep unde spărgea banca cu cadouri cu ....cu. badea ruda cu popovicioiu sa nu aibă bani? computerland. McDonald și altele? îmi este sila. ei securile au o arta de a se sfisia cind vine timpul . ei nu au nimic sfint. așa au și fost recrutați " sinteti în stare sa va omoriti mama? da... atunci poftiți în securitate. jucătorii sunt ultimii vinovați. dar adevarul va ieși la suprafață. la toate astea și contra trebuie adus în fata justiției pentru tot creditul dat spaniolilor.
Sa tacă ,ca nu a devenit decât un mercenar nenorocit fără spirit dinamovist!Vine acum sa ajute Dinamo?
zice el, marele dinamovist, de altii ca n-au facut una si alta; dar el n-a dat 1 leu ca sa ajute Dinamo , care se zbate de 3-4 sezoane tot sa scape de retrogradare.. doar fanii au "pompat" , el cu atatea mil euro castigate nu a bagat 1 leu la dinamo, ...dar comenteaza!!! si daca ajuta cu 1000E /lunar nu saracea, la ce avere a strans. 1000E lunar la el e ca 10 bani la mine ... cam asa sta treaba ... dar lacomia de bani nu are scrupule in fam Lucescu!!! NU TII RUSINE MA, ZGARCIOB BATRAN SA ZICI DE UNU SI ALTU care au fost in club si au facut cE-au putut , si tu, nu-i ajuti cu nimic, comentezi ?? TU si cu Ion Tiriac, putrezi de bogati, dinamovisti innascuti, dar n-ati ajutat DDB cu nimic, doar declaratii in pre
Atâtea vorbe goale câte poate scoate "Il Luce" pe unitatea de timp nu cred ca mai e capabil s-o fac vreo alta "fosta glorie" de la Dinamo, cum le place lor sa se autonumeasca. Îl urmeaza la mare distanta fi-su, Razvanel, care, desi îi put Liga 1 si Nationala României, mai scoate totusi câteva panglici pe gura, atunci când e rugat frumos. Tinându-se, desigur, cu batista de nas!
Nu e vorba de bani, e vorba de valoarea jucătorilor. Lucescu nu a făcut nimic ca selecționer nici în Turcia- ce putea face la noi? Lucescu la Dinamo? Ca sa ce? Să piardă banii munciți câteva zeci de ani într-o gaură neagră? Niciun om normal nu face așa ceva, nici daca are de 10 ori mai multi bani ca Lucescu.
Cand este vorba de echipele din România (Nationala,Dinamo,etc) Lucescu spune ca are o varsta si nu mai poate antrena. Cand este vorba de o echipa din afara cu bani multi poate antrena. E disperat dupa bani si Lucescu.
Ù
Hey
Gooool România !!! Sper să îmi apară maseajul pînă sîmbătă, cu noua platformă ultra-rapidă a gsp-ului ...... :):):)
Cind vorbim de curăţenie, să nu uităm şi de fcfcsb..... fără astea 2 echipe, fotbalul românesc poate spera la un viitor mai bun.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.