Alte știri din fotbal
Primul diagnostic după accidentarea lui Ștefan Baiaram » Cât ar urma să lipsească
0
Ilie Dumitrescu, despre mutarea iernii în Superligă: „Un transfer extraordinar”
0
Petrolul - Farul, primul meci al zilei în Superligă! „Lupii” vor să-și împace suporterii, „marinarii” încă speră la play-off » Echipe probabile
0
Andrei Nicolescu: „Opruț e cel mai bun fundaș stânga din România!” » Iată ce spun cifrele
2
Știri din fotbal internațional
Radu Drăgușin a fost introdus un singur minut în Burnley - Spurs, dar este sfătuit să rămână la Londra » Argumentul invocat de fostul internațional român
0
Fanii lui Liverpool s-au săturat de Van Dijk: „Cel mai supraevaluat jucător din toate timpurile” » The Sun: „Un dezastru ambulant”
0
Război total între fanii lui Villarreal și vedeta lui Real Madrid: „Calcă-l Calcă-l!”
0
Arne Slot s-a certat cu arbitrul! » Ce i-a reproșat
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Cine este Alex Pretti, bărbatul de 37 de ani împușcat în timpul protestelor ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Detaliile negocierilor de la Abu Dhabi dintre Rusia și Ucraina. Moscova ...
Libertatea
asa cum de la fc..sb a fost luat Man care e un anemic de 50 de kg si face parte dintr-o echipa umilita prin Europa la 5-0, 5-1 de city, haifa, lazio, sporting, stuttgart asa putea fi luat si Ianis Hagi.
Merita numai pentru faptul ca loveste mingia cu ambele picioare foarte bine .un pic unicat .si cu asta am terminat
Ma uit la comentarii si constat cu regret ca atunci cand le spun oamenilor cu care ma intalnesc ca mi-e dor de tara si nu de oamenii din ea, e un adevar fara echivoc. Internetul e o cale periculoasa care permite oricui sa-si dea cu parerea , ceea ce e de rasul curcilor . Am devenit deodata cu totii profeti, cunoscatori, parerologi....etc. Ia cautati pe youtube sa vedeti cam ce era de capul lui Hagi cand l-a convocat Lucescu la nationala !!! Avea viteza intr-adevar, avea explozie cu mingea la picior...insa egoist rau , cu asta iesea in evidenta ! Mai prindea cate un sut pe spatiul portii si din cand in cand mai intra si-n poarta !! Asa a debutat Hagi si asa a fost pana pe la 22-23 de ani !! Ianis , la ora asta , e mai capabil si mai valoros decat era taica-sau cand a debutat ! Da, Lucescu l-a preferat pe Hagi...mai erau si altii , dar daca atunci era Budescu, n-ar fi prins nici macar o parere despre echipa nationala, ce sa mai vb de convocare !! Cum sa-l convoci pe Budescu ??? Sa faci cu el ce ?? Mia bine il convoci pe Sanmartean !! S-a lasat...mm, ghinion !! Da, Stanciu merita sansa lui , poate ar fi meritat si Maxim. Keseru ....ca sa ce ? Grozav....un alt fel de "motan" , bine ca s-a lasat ala !!! Sapunaru ? Batran si greoi un fel de Rat de acum cativa ani !! Sunt atatia tineri...Razvan Marin, Rotariu...bine, clar Ianis...si inca vreo 4 cel putin din echipa Viitorului...Ganea, Benzar..Flonier Coman...Man , Tanase ( care a cam obosit pe finalul campionatului).
ai terminat cam repede
Ba hagi a debutat la 16 ani jumate intr-un amical contra RDG si din prima i-a insirat pe nemtii aia ca pe margele !
***!Să vezi ce vă face REGELE!!!!Să vedeți cum o să se rățoiască la dumneavoastră!!!Să nu ziceți că nu v-am zis!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Selectionerul nationalei e cel care decide pe cine sa cheme la nationala, dupa forma si performanta jucatorului. Nu dupa numele lui din buletin! Gica Hagi asa a ajuns la nationala!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.