Alte știri din fotbal
Pancu a anunțat un transfer iminent la CFR Cluj » GSP i-a aflat numele: fostul jucător de la Rapid!
0
Raportul „centralului” Rareș Vidican, după scandalul iscat între Cristiano Bergodi și Andrei Cordea
1
Andrei Cordea l-a tras deoparte pe Dan Nistor înainte de interviu: „Ție!”
0
Daniel Pancu, declarații noi despre Bergodi și bătaia din CFR - U Cluj: „Zicea doar că-l omoară!”
7
Știri din fotbal internațional
Sassuolo - Inter » Echipa lui Cristi Chivu se poate distanța la 8 puncte în Serie A. Echipele probabile
0
Cu un zâmbet larg, Mikel Arteta a râs de contestatarii lui Arsenal: „Da, sunt foarte supărat”
0
„Cârtițele”, marea teamă a vedetelor din Premier
0
Surpriză la ultimul antrenament! Cum vrea Vincent Kompany să-și scoată echipa din mini-criză
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Ce este kurzarbeit, măsura pe care Dan Șucu i-a spus lui Bolojan să o adopte
Libertatea
Rezerviști inapți, mobilizați anul trecut. Cum a fost modificată legislația
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
Epstein a dus o româncă de 20 de ani „foarte drăguță” la Palatul ...
Libertatea
exact. ar fi mai bine sa nu mai facem glume pe aici. cred ca mitica citeste si ii vin idei. sunt sigur ca a venit unul cu ideea, a primit zeci de like-uri de la rapidisti si fraierica a muscat
NOI iubim Steaua , si radem de voi cat de frustrati sunteti de victoriile noastre si singurele voastre bucurii au ramas infringerile noastre(ce-i drept cam rare ) FRUSTRATILOR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NEC Nijmegen , Elfsborg , Knatspirnufelag (tur preliminar) , 17 Nentori Tirana echipe care au ELIMINAT dinamo din cupele eupropene ....abia astept seara de duminica....dumnezeul sa va ajute :))) R.I.P dinamo.........................
E foarte bine, cu mai multe echipe. Tre' cu 22, nu cu 20, asfel dispare pauza de iarna si vom avea si noi multe meciuri in picioare, cand Steaua se va califica IAR si IAR in fazele superioare :D Tarile cu mai putine echipe, sub 16 o iau la vale si in europa sunt nimeni!
cred ca e de la caldura. propun trialuri la bucuresti, cluj si ploiesti, sa se joace ca la polo. la sfarsit sa retrogradeze doar echipele care nu fac 20 de puncte. liga II sa se amane pana la primavara, sa joace cele care au sanse mari la retrogradare, ca sa poata promova din nou in acelasi an si, foarte important, rapidul sa nu suporte niciodata vreo cheltuiala, sa se faca cheta pentru jucatori
nea mircea se simte cu musca pe caciula pt ca fi-su a bagat rapidul in faliment? de la supertransferurile facute de razvan lucescu i s-a tras rapidului
eu imi fac echipa in cartier si ma inscriu in liga 1
De ce nu...30 de echipe? Asa vin si cele doua din Craiova, FC-ul si CS-ul, revine Rapid-ul, CSMS-ul, dar si altele. CS Apa, FC Plopul, Dealul etc, ar dori in mod sigur si ele sa intre in A, doar nu pot fi refuzate!
Dragomir schmba si clima in Romania ? Cum sa se joace pe 1 februarie ?SNici macar Arena Nationala nu si poate inchide acoperisul pe timp de iarna.Dintr-un motiv foarte simplu.Daca intr-o noapte ninge masiv nicio structura de acoperis indiferent de stadion nu e conceputa sa reziste la caderi masive de zapada. Deci in caz de ger puternic si zapezi cum se va juca ?
Nu pot sa cred asa ceva!!!! Unde a spus asta???
da de ce doar 20 si nu 104 ? sa fie ca la piata ! sa se joace un sezon in vreo 3 ani ! adica nu poate nea mitica militica sa faca ceva sa ramana in istorie?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.