Alte știri din fotbal
Mirko Pigliacelli a refuzat să plece de la Catanzaro » Transferul italianului a picat
0
Poli Timișoara a transferat și la birouri: „Om de cuvânt ca „Lordul” Pădureanu”
1
A dat planurile peste cap la FCSB » Când se alătură lotului roș-albastru
0
Rapid, adversari unul și unul în cantonamentul din Austria! Și Universitatea Cluj va fi cu ochii pe un meci
0
Știri din fotbal internațional
„Suntem încă împreună” » Mesajul lui Messi după ce a scris din nou istorie la Mondial
0
Încă un selecționer ia în calcul demisia după Campionatul Mondial
0
Titularul Braziliei a rămas blocat când a fost pus să rostească nume de jucători japonezi
0
Tocmai nemții au ajuns să se plângă?! » Marea problemă a lui Nagelsmann: „Fizicul e dificil de antrenat!”
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Cum e viața de student în străinătate: de la cursuri aplicate la chirii de ...
Libertatea
Obiceiul de la duș asupra căruia oncologii trag un semnal de alarmă: ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Cazul Caracal, după 7 ani. Nicolae Alexe, dat exemplu de IGPR despre cum se ...
Libertatea
exact. ar fi mai bine sa nu mai facem glume pe aici. cred ca mitica citeste si ii vin idei. sunt sigur ca a venit unul cu ideea, a primit zeci de like-uri de la rapidisti si fraierica a muscat
NOI iubim Steaua , si radem de voi cat de frustrati sunteti de victoriile noastre si singurele voastre bucurii au ramas infringerile noastre(ce-i drept cam rare ) FRUSTRATILOR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NEC Nijmegen , Elfsborg , Knatspirnufelag (tur preliminar) , 17 Nentori Tirana echipe care au ELIMINAT dinamo din cupele eupropene ....abia astept seara de duminica....dumnezeul sa va ajute :))) R.I.P dinamo.........................
E foarte bine, cu mai multe echipe. Tre' cu 22, nu cu 20, asfel dispare pauza de iarna si vom avea si noi multe meciuri in picioare, cand Steaua se va califica IAR si IAR in fazele superioare :D Tarile cu mai putine echipe, sub 16 o iau la vale si in europa sunt nimeni!
cred ca e de la caldura. propun trialuri la bucuresti, cluj si ploiesti, sa se joace ca la polo. la sfarsit sa retrogradeze doar echipele care nu fac 20 de puncte. liga II sa se amane pana la primavara, sa joace cele care au sanse mari la retrogradare, ca sa poata promova din nou in acelasi an si, foarte important, rapidul sa nu suporte niciodata vreo cheltuiala, sa se faca cheta pentru jucatori
nea mircea se simte cu musca pe caciula pt ca fi-su a bagat rapidul in faliment? de la supertransferurile facute de razvan lucescu i s-a tras rapidului
eu imi fac echipa in cartier si ma inscriu in liga 1
De ce nu...30 de echipe? Asa vin si cele doua din Craiova, FC-ul si CS-ul, revine Rapid-ul, CSMS-ul, dar si altele. CS Apa, FC Plopul, Dealul etc, ar dori in mod sigur si ele sa intre in A, doar nu pot fi refuzate!
Dragomir schmba si clima in Romania ? Cum sa se joace pe 1 februarie ?SNici macar Arena Nationala nu si poate inchide acoperisul pe timp de iarna.Dintr-un motiv foarte simplu.Daca intr-o noapte ninge masiv nicio structura de acoperis indiferent de stadion nu e conceputa sa reziste la caderi masive de zapada. Deci in caz de ger puternic si zapezi cum se va juca ?
Nu pot sa cred asa ceva!!!! Unde a spus asta???
da de ce doar 20 si nu 104 ? sa fie ca la piata ! sa se joace un sezon in vreo 3 ani ! adica nu poate nea mitica militica sa faca ceva sa ramana in istorie?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.