Alte știri din fotbal
„Clona” patronului din Superliga a apărut la gală și i-a luat pe toți prin surprindere: „Eu sunt fratele mai mare. E an de titlu la noi!”
0
UEFAntasticul cu Rapid a numit favorita la titlu în Superliga, după 19 etape jucate
0
Victor Angelescu, după remiza de la Botoșani: „Măcar două transferuri”
1
Panduru a oferit reacția serii, în direct, după ratarea frapantă a lui Petrila
0
Știri din fotbal internațional
Inter - Liverpool, meciul zilei în Liga Campionilor » Echipele pregătite de Cristi Chivu și Arne Slot
0
Controversă: au desemnat „Meciul Pride” la Mondial duelul dintre două națiuni unde homosexualitatea este în afara legii
0
Jamal Musiala se recuperează cu un aparat de 18.000 de euro
0
Internațional englez, arestat pentru agresiune » Scos în cătușe dintr-un bar londonez
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
De ce noul primar al Bucureștiului, Ciprian Ciucu, nu se înțelege cu ...
Libertatea
Patru soldați ruși, condamnați la închisoare după ce au ucis un american ...
Adevărul
Ionel Ganea organizează un eveniment special în memoria fiului său » ...
GSP SPECIAL
Șeful Poliției Locale Drobeta-Turnu Severin face profituri de milioane din ...
Libertatea
dl radulescu este un profesor care face GRESELI GRAMATICALE INSPAIMANTATOARE! dar acolo intre fotbalistii romani cine sa sesizeze dezacordurile gramaticale comice sau pocirea copilareasca a multor cuvinte?
citi din antrenorii pregatiti la aceasta scoala de antrenori, antreneaza in vest ? cred ca-i doar o fabrica de diplome, ca altele din tara asta.
Da dar uite unde este Vasluiul acum.Pe pregatirea si pe acumularile lui Caro au venit si rezultatele dar in mandatul lui Hizo,asa e in fotbal...unul munceste iar altul culege roadele...
Acest radulescu s-a nascut cu scaunul de "sef al scolii de antrenori" lipit de fund. In ultima vreme fiind plictisit de atata "scoala" face tot felul de comentarii penibile. Pai domnule "profesor" daca stii asa de bine ce hram poarta lopez caro, de ce nu l-ai atentionat pe porumboiu INAINTE de a-l angaja. Acum la sfarsit toti sunteti viteji. As vrea sa vad si eu un articol "Realizarile domnului profesor radulescu". Cati antrenori emblematici a scolit, etc.
Lasa ca a fost Mircea Rădulescu un "mare antrenor".... Rautaciosii zic ca atunci cand nu te pricepi la ceva ...trebuie sa ii inveti pe altii. Asa a ajuns el "dom profesor". Un semi-analfabet si un antrenor de mana a-4-a. Ca sa nu mai vorbim de "scoala de antrenori" care produce "genii" pe banda rulanta.
lasa ca si tu esti la fel de slab ca si ala.
lasa ca sunt buni romanii;))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.