Alte știri din fotbal
Csikszereda a pierdut amicalul în fața nou-promovatei din Cehia
0
Ricardo Sousa s-a decis » Ultimele detalii după cantonamentul din Polonia al celor de la Petrolul
0
Mihai Stoica susține că luni va avea loc prezentarea celor doi fotbaliști la FCSB
2
Rezultatul obținut de CFR Cluj în cel de-al doilea amical al verii
0
Știri din fotbal internațional
Franța - Paraguay » Optime de finală amenințată de condiții meteo extreme
2
Selecționerul Canadei: „Am fost echipa mai bună, dar Marocul a fost mai eficient”
0
Autorul „dublei”, după calificarea Marocului în sferturile Mondialului: „Știm unde mergem și ce trebuie să facem”
0
Premierul din Capul Verde: „Susțin crearea Zilei Rechinilor Albaștri”
0
Lifestyle
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Interzis minorilor! Dua Lipa a îmbrăcat tricoul lui Napoli, apoi s-a fotografiat complet goală în cadă: „Raiul pe Pământ”
6
Argentinianul Juan Bauza s-a însurat cu Francesca la Craiova » A avut nevoie de traducere ca să înțeleagă jurământul
1
Donald Trump, „șocat” de faptul că zeci de milioane de iranieni îl plâng pe ...
Libertatea
Vacanță ieftină în Europa, la Mediterana. Bere mai ieftină ca în Mamaia și ...
Adevărul
Ce se întâmplă cu stadionul pe care Hagi a jucat ultimul meci la Steaua ...
GSP SPECIAL
Chris Caffery, chitaristul trupei americane Savatage: „Sunt foarte puține ...
Libertatea
Ba, v-a facut Strambu si Luana, de v-au lasat dezbracati! Mai ceva decat Talpan pe aia de la Sud si de la Nord! N-am ce sa va fac, va meritati soarta, si voi si ceilalti!:)
Daca il dai afara pe Rednic, e clar ca nu vrei performanta...
Hai baii coane, las o jos, care era miza in playout, crezi ca alora le statea capu la joc frumos?? Pentru ce?? Ideea era sa vezi jucatori care merita sa continue si din vara, ii pastra pe montini,klimavicius,aliji,dussaut, ndaye si faceai echipa injuru lor.Lasa ca vine ciobi, sa vedeti joc incantator, cand vom termina pe 15
E super antrenor intrade-var, e singuru antrenor din lume unde un tur de campionat a fost pe locu 1 , iar in retur a ajuns pe locu 4 eliminandu ne marea echipa cu renume mondial vorskla poltava
Parca in urma cu 10 zile se punea problema ca Rednic cu niste belgieni secreti sa cumpere Dinamo...:))) Bai prostilor, NIMENI nu baga un leu intr-un club falimentar, decat, poate, daca ***! Aviz talpanistilor!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
PR-ul agresiv susținut de GSP la Rednic a avut efect invers...Același lucru s-a întâmplat și la Călărași unde echipa tocmită de Prodanca, cealaltă sursă a GSP a dat chix...nici jocurile nu sunt ce au fost
Negoita poate fi sigur ca ia o decizie proasta in momentul in care clonele becaliste de pe gsp il lauda :)))
Dacă nici Rednic n-a putut face ceva... cu părere de rău o spun, însă cred că Dinamo se va desființa.
Nu vad duritatea comunicatului. Cam sec si rece, poate, dar nu "dur".
Nicio pierdere pt Dinamo! Caracter ***. Primul lucru pe care il face cand se instaleaza, e sa loveasca in fostii antrenori si in jucatorii adusi de acestia. Schimba tot lotul, in speranta ca printre zecile de *** pe care le aduce, se mai nimereste cate unul pe care sa poata lua un comision la vanzare. Ca antrenor, e peste tot ce exista in campionat....dar nu il intereseaza sa construiasca nimic.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.