Alte știri din fotbal
Imagini îngrozitoare în Petrolul - Oțelul » Marcatorul, transportat cu ambulanța la spital
0
Știm numele primilor trei oameni implicați în scandalul pariurilor! Portarul și antrenorul cu portarii, chemați la audieri
0
Sorin Cârțu și-a încordat mușchii în fața rivalelor: „Asta le transmit acum” + „Am idei de transferuri”
0
Azi s-a împlinit condiția despre care MM Stoica spunea că l-ar determina să plece: „Va trebui să aducă și pe cineva în locul meu”. Își va respecta cuvântul?
0
Știri din fotbal internațional
Transferă Cristi Chivu un alt fost jucător al său de la Parma? » Scouterul lui Inter l-a urmărit și în weekend!
0
Procuratura a deschis anchetă după sărbătoarea lui Inter » Gestul care îl poate costa pe Marcus Thuram!
0
Cinci transferuri în lucru pentru Jose Mourinho » Pe ce posturi încearcă Real Madrid să întărească lotul la vară
0
Cristi Chivu licitează pentru mijlocașul lui Liverpool » Suma cerută de englezi și schimbul propus lui Inter
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Avocată din Iași, condamnată la 7 ani de închisoare pentru tentativă de ...
Libertatea
Orașul numit cândva „rușinea Italiei” a devenit una dintre cele mai ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
INTERVIU Sorin Pîslaru, cardiologul român care lucrează la Clinica Mayo, ...
Libertatea
Fratilor, de azi pe mine nu mai ma vedeti pe stadion. De astazi o sa astept rudele lui negoita sa cante pentru DINAMO. Atata timp cat acest "***" este creditorul lui DINAMO, pentru mine acest sport / club a murit !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Vedeti ca e liber Mircea Lucescu - dati telefoane , poate cumpara si clubul ! Acum e momentul sa aflati si un pret de vanzare a Clubului ! Poate il cumpara Ionut Chirila cu 2-3 dinamovisti agreati de galerie !
Daca Niculescu accepta, e cel mai mare fraier din istoria galaxiei. Probabil o sa-l sune unii de la PCH sa se *** la el, sa-l implore sa vina. Sper sa nu fie fraier sa se inmoaie.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Eu cred ca niculescu o sa fie, chiar daca sursele gsp zis ca a refuzat..aceleiasi surse vor scrie in putin timp ca niculescu e favorit sau poate apare o sursa noua cu stoican
conform surselor gsp ciobotariu e favorit ....asta acum nici o jumatate de ora.....conform surselor gsp ( tot ele)bratu e favorit...:)...mai baga un peste...:)
Aia cu dica e abureala, sa-i forteze mana lu' "Iedi", chiar asa fuge toata lumea dupa fenta?
Dica 2. Insa din cate se pare, Dica si-a pastrat coloana dreapta. Sa vedem ce face Bratu.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.