Alte știri din fotbal
Rapid a anunțat al doilea transfer al zilei: contract până în 2028!
0
Primul transfer al verii pentru clubul din Superliga » Au adus fundaș central de 1,92
0
Avem primele detalii despre cum vor arăta tricourile lui Dinamo » Ce se întâmplă cu noua siglă
0
Portarul Ionuț Gurău a semnat în Superligă!
0
Știri din fotbal internațional
Au fost prinși hoții care i-au prădat pe englezi! Riscă până la 7 ani de închisoare
0
Iată explicația pentru scenele din Olanda - Japonia! Ce reprezentau cifrele de pe tabla selecționerului nipon
0
Alt editorial nimicitor: „Aceasta este FIFA lui Infantino, bufonul zâmbitor. Pentru șarlatanul arogant, suntem cu toții acolo pentru a fi jefuiți și în pauzele de hidratare!”
0
A aplicat noua regulă FIFA și i-a înfuriat la Mondial » Caicedo, „băgat în ceață” de arbitru
0
Lifestyle
Iubita lui Neymar a arătat mai mult decât voia în timpul meciului Braziliei! Imaginea surprinsă în tribune
1
A făcut pasul cel mare! Internaționalul român a publicat primele fotografii
1
S-a însurat și Ștefan Baiaram » Imagini de la cea mai importantă zi a jucătorului Craiovei
7
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Foștii șefi ai Jandarmeriei, achitați în Dosarul „10 August”. Decizia ...
Libertatea
Veștea, ignorat de Bolojan după desemnarea surpriză: „Am sunat, i-am scris ...
Adevărul
Ce legături are cu sportul Adrian Veștea, noul premier desemnat: s-a pozat ...
GSP SPECIAL
„Lăsați petrolul să curgă!” Donald Trump a ajuns la o înțelegere cu Iranul ...
Libertatea
intradevar ca esti dilimache..olandezul nu e transferat e provenit din pepiniera proprie =)) cat de *** esti ... dinamo nu poate sa cumpere jucatori din cauza insolventei ,sa dea bani ..dar fcb-ul ne fiind in insolventa ia liberi ,ei nu au voie sa cumpere ca berbecu are datorii de 32 mil de euro la asociatii avicola iasi... fi destept si joaca ruleta ruseasca cu 6 boabe pe teava ..iti faci un bine ,scapi de chinuri.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
,,Mircea Rednic anunță transferuri la Dinamo'' FCDB NU POTE FACE TRANSFERURI FIIND IN INSOLVENTA.
Sa va ajut:Dl Nayib Lagouireh
Sa fie un mod de a intelege anumite pb de banii si menegment ,dar sa speram ca e cineva care poate sa VADA adevarul ce se intampla la club.
D-le Biancorossi ieri ati deconspirat provenienta inaintasului ca fiind Roda JC iar eu servindu-va cu un nume.E vorba de dansul?:)
la anul retrogradam. :(((((((
ce se mai aude prin tribune pe acolo Unico? ce mai fac suporterii? vin la meci?
stai asa ca mai vine un radio ...asta zice ca n-ati transferat nimic, sunteti ***. Radio vocea lui Danut Lupu
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
radio Torino a anuntat acum 30 de min ca nu va clasati in primele 4
s-a renuntat la matej delac, de la chelsea, pentru ca branescu a fost foarte sigur pe el : da, vreau la Dinamo (radio Torino). sunt convins ca luni vor ajunge in cantonamentul cainilor alti 3 noi jucatori, printre care si atacantul cu care se trateaza in secret, tot din olanda.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.