Știri din fotbal internațional
Australia - Turcia, în Grupa D la Campionatul Mondial » Aici am fi putut fi noi: echipele probabile + cote
0
Brazilia - Maroc » Ce GOL marchează Vincius! Cel mai frumos meci al Mondialului
0
Stelea a ținut să-l contrazică în direct pe Răducioiu, după primul rezultat-șoc de la Mondial
0
Qatar - Elveția » Prima MARE SURPRIZĂ a Mondialului! Lovitură în minutul 90+5
6
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
Acordul SUA-Iran va fi semnat duminică și Strâmtoarea Ormuz va fi deschisă ...
Libertatea
Istoria fascinantă a fotbalului. De la lupte violente pe maidane, la un ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
O țară din Europa face referendum pentru plafonarea numărului populației. ...
Libertatea
pare cam superficial...nu se concentreaza destul cand exista opurtunitati de a marca...gen nu paseaza exact sau la cine trebuie sau mai face o floricica
BAI CHRONIC CAND ESTI PROST CE URECHE TE DOARE ?
ce cauta legenda fcsp-ului, tudor, la Dinamo?
Cel mai bun 11: ramniceanu-mamele,rusandru,pjulici,mevia-ndoye,comanescu,coltescu,bârsan-Tudor,bts
Mie,cel putin,nu mi-au last deloc aceiasi impresie,nici Romario Kortzorg si nici Bicfalvi,chiar nici Anton. Nu stiu,poate ca ma insel,eu vad cu ochiul amatorului nu cu al profesionistului.
Ce nume lung! La fcsb in ultimii 10 ani a fost o singura vedeta cu nume scurt: Deaconu! Impreuna cu niste nasi, fini si valize, a fost reteta de succes!
dinamu o sa termine inaintea lui fcsb ...
numele lui este 'Radu Petrescu Avran Coltescu Dima' si vine de la CCA...sa nu uitam si de trecutul lor grande((http://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/arbitrii-le-fac-cu-ochiul-lui-dinamo-si-steaua-ajutate-de-fluierasi-253239.html))
PACAT CA VA LASATI MANIPULAT DE TOTI SMECHERII ....!!! HAI SA PUNEM PARIU CA ROMARIO A SEMNAT CU FATA LUI REDNIC SI CA LAZAR NU VREA .....!!!! ANTON SI HANCA SUNT DE LIGA A III-A !!!
"66 de ani de la înfiinţare" ? Și eu care credeam că suntem în...2016 ! (2016 - 1947 = 69)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.