Alte știri din fotbal
A plecat de două ori ca să ajungă unde și-a dorit » Cine este, dincolo de teren, Imran Fetai, noul fundaș al lui Dinamo
0
Universitatea Craiova, parteneriat cu formația din Liga 2! Unde va evolua Mihnea Rădulescu
3
GSP a aflat cine arbitrează derby-ul Rapid - Dinamo! Are câte o greșeală corectată de VAR în fiecare meci din acest sezon
3
Rapid, despre ținta CAPITALĂ a verii: „E momentul ca fanii să știe adevărul”
0
Știri din fotbal internațional
Neplătit pentru Mondial, selecționerul refuză să discute prelungirea acordului » Asistentul său îl poate înlocui
0
PSG - Aston Villa, în Supercupa Europei » Echipele probabile + cote
0
Inovația de la CM 2026 a ajuns și în Europa » La Liga va deveni primul campionat național cu minge inteligentă!
0
Caz incredibil: un autocar cu însemnele lui Sao Paulo, prins cu 86 de kilograme de droguri
0
Lifestyle
„Băiatul rău” Rodrigo de Paul se căsătorește cu fosta lui iubită: „Visez la această zi de multă vreme!”
2
Sorana Cîrstea a văzut imaginile de la căsătoria Irinei Begu cu antrenorul ei și a reacționat într-un singur cuvânt
6
Starul din Formula 1 a făcut pasul cel mare! A cerut-o de soție pe superba Carmen, în plin sezon
0
După titlul mondial, fostul coleg al lui Drăgușin și-a cerut iubita în căsătorie: „A spus da, pentru totdeauna”
2
Precedent juridic după un conflict public între un primar din Arad și fiul ...
Libertatea
Tragedie cumplită în Dâmbovița: 5 morți după ce un tânăr fără permis a ...
Adevărul
Cum arată astăzi stadionul din Caracal: IMAGINI și un mare paradox
GSP SPECIAL
Patru scenarii și soluții de rezervă pentru criza energetică, după ce se ...
Libertatea
RESPECT Mircea!!!
Mircea Rednic e numărul 1. Si cu asta-basta! Baietii sa dea cu bla-bla cand vor ridica urecheata la final de campionat. Pana atunci, ramane chiar asa: Mircea Rednic e numarul 1!
Comentariu lucid și pertinent cu care sunt de acord 100%
Percepția mea e că Rednic e un om rău, cu o ură viscerală. Iar ca antrenor e fumat
E bun Nea Mircea el opreste autocarul in camp ca sa ia suporteriii pe jucatori la rost, nici un antrenor nu face asta doar un las, el trebuia sa apere jucatorii nu sa dea in ei, halal antrenor sa nu mai faci nociodata asa ceva asumati tot sau pleaca .
Domnul Rednic ar fi bun investitor!
MR e' un antrenor bun,problemele apar cand vrea sa fie si impresar si director tehnic si director economic
Nea Mircea lasă vaicareala ca pleci și de la UTA la fel, cu coada între picioare, ai tu o schemă pe nume "LUANA", nu ratezi niciodată comisioanele! Sper sa nu te mai văd pe la Dinamo! Ești compromis STRAMBULE!
Nea Mircea lasă vaicareala ca pleci și de la UTA la fel, cu coada între picioare, ai tu o schemă pe nume "LUANA", nu ratezi niciodată comisioanele! Sper sa nu te mai văd pe la Dinamo! Ești compromis STRAMBULE!
Nici noi nu te mai vedem la Dinamo. Ne-ai adus numai *** si ai bagat nunai strambe. La ce te pricepi foarte bine.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.