Alte știri din fotbal
Mihai Pintilii l-a dat de gol pe jucătorul de la FCSB: „S-a retras”
0
Oribil! Denis Alibec a înjurat copiii din academia Chindiei: „Duceți-vă-n p**a mea”
5
El este alesul lui Kyros Vassaras pentru barajul FCSB - FC Botoșani
0
Florin Gardoș a ieșit la atac după Chindia - Farul: „M-am uitat pe reluări”
1
Știri din fotbal internațional
Valencia - Barcelona, ultimul meci al lui Robert Lewandowski pentru catalani » Echipele de start
0
Real Madrid - Bilbao, în ultima rundă din La Liga
0
Cristi Chivu, întrebat cu cine ține la Cupa Mondială: „Doar la asta mă gândesc”
0
Cristi Chivu, de ZECE! Notele primite în Italia, după ultimul meci al sezonului pentru Inter
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui » Virginia posta fix în acel moment o fotografie provocatoare
10
„Timpul nu este de partea Rusiei”: pierderile de pe front și economia apăsă ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
actionarii nu l-au lasat sa-si dea demisia(pe care nu si-o dadea) deoarece aşteapta sa-l dea ei afara ,duminica dupa meciul cu vasluiul.
Foarte corect si obiectiv ! Actionarii vorbesc acum, dar eu sunt convins ca el nu are mana libera la lot. Iar daca gresesc eu si are, trebuie sa se puna cu pedepsele adevarate pe ei ca asa nu merge daca vrei sa iei Campionatul. Baietii astia au valoare si sunt convins ca nu au "zburat" de la echipele de afara ca nu erau buni, ci ca au fite si nu sunt seriosi, iar acolo nu tin astea ! Si daca vrem performanta trebuie sa inteleaga ca trebuie si munca, nu numai talent.
Asta e cel mai mare defect al lui Rednic : cum da de greu un pic si i se pune pata nitel, hop cu demisia !!! Da frate dovada de mai multa barbatie, ca nu exista antrenor cu succese pe linie ! Si, decat sa sari cu demisia imediat, mai bine te-ai pune cu parul pe adevaratii vinovati : jucatorii imbecili, care in loc sa fie fericiti ca primesc atatia bani ca sa joace prost, mai fac si pe nebunii sa vada lumea ce tari suint ei. Branze bune in burduf de caine(raios):Tamas, Torje, Cristea.
Nea Mircea, te rugam nu pleca! esti cel mai tare antrenor din liga1! doar cu tine luam campionatul!
Mereu am zis ca Rednic e cel mai mare si tare antrenor roman in viata si asta nu pt ca ar avea rezultate,ca n-are,ci doar pt ca asa crede el iar eu ca sa nu-l supar(pe nebuni sa nu-i contrazici niciodata) cred la fel.Deci,antrenorii cu asa zisele rezultate doar pe la noi si doar pe la Steaua,Dinamo,Rapid,nu sint frate antrenori ci doar niste fitosi care se rup in figuri,se autonumesc profesori(asta e culmea nesimtirii) si in general umbla doar sa-si umfle buzunarele cit o mai tine si asta.
intradevar de la rednic a cazut craiova in B. dar nu el a fost vinovat.au fost alte interese si el a fost la mijloc.eu le spun dinamovistilor sa nu-l schimbe pt. ca ia batut craiova. Craiova i-a batut pt. ca acesta era examenul de a intra din nou in rindul echipelor mari.eu respect dinamo. ce vina au jucatorii de azi pt.vremurile din urma comuniste.oricare si-ar dori citva jucatori de la dinamo.cind esti pe primul loc este presiune.
Pai si normal ca vrea sa demisioneze ca in meciurile pe care nu i le aranjeaza borcea, echipa joaca ca o carpa.
adevarat antrenor rednic asta. tineti bine de el ca are rezultate nu gluma . vedetzi ca asta a bagat craiova in B daca va aduceti aminte poate reuseste sa va faca sa nu prindeti nici cupa uefa ca la cat e dee ingamfat e posibil.
ce bine`mi pare ca ai luat tzeapaaa !...DE ZIUA TAaaaa ahahahhahahahahhahahhahahahha
ma uit la comentarii si vad motivul pentru care suntem sub nivelul marii la fotbal... de fapt nu va intereseaza cum a jucat dinamo sau alte chestii la voi algoritmul e simplu if (echipaCastigatoare != echipafavorita) { blat = true; arbittruHot = true; } else { blat = false; arbittruHot = false; } trist... as dori putina diplomatie si putin realism... atat de la a pierde un meci la a nu merita sa fi pe primu loc sau a nu merita sa fi in CL sau a vedea urmatorul meci ca pi
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.