Alte știri din fotbal
Oțelul Galați - Universitatea Craiova din runda 5 a Superligii » Start de partidă
4
După două luni, Andrei Nicolescu le-a scris din nou suporterilor: „Ar fi lipsit de onestitate să spun asta”
0
Marius Baciu, după ce Gigi Becali a anunțat că schimbă sistemul la FCSB: „E o posibilitate”
0
Universitatea Craiova încearcă să aducă o „bestie” de la Dinamo Kiev: „Există speranța că se va ajunge la un acord”
1
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo a făcut anunțul care zguduie fotbalul: „Au fost 25 de ani cu multe sacrificii”
0
Arsenal - Manchester City, în Supercupa Angliei. Umilință la Cardiff
0
Marian Barbu și Radu Petrescu, delegați la dueluri tari din play-off-ul Conference League
0
Costel Pantilimon, sceptic înaintea debutului lui Enzo Maresca la Manchester City: „Nu știu ce impact va avea”
1
Lifestyle
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
0
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
0
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
1
Armatele Europei caută soldați tineri pe TikTok și Instagram și nu mai ...
Libertatea
Vacanță în Delta Dunării, pe ape la niveluri record. Guvernatorul Florin ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Mecanicii români au desfăcut motorul de 380 CP al unui VW Touareg hibrid și ...
Libertatea
Ia de cântă ,nene Rednic ,celor de la UTA : - Ce bine îmi pare ca v-am tras țeapă….!!!!
Rednic a crezut ca ne prostește, în prima repriza așezarea echipei a fost una experimentala, adică strâmb. Unii jucători au jucat ce li s-a cerut, adică nimic. Pe Omondi chiar nu l-a văzut ca de doua meciuri nu face nimic? Îl ia ginere? Ca de fotbal nici vorba. Azi ai fost dinamovist!
Rednic se preface ca e supărat......
Si daca ar fi castigat tot nu s-ar fi calificat.. Daca intra sutul celor de la UTA sau din acea deviere, nu mai era blat, nu? Mai bine iti vezi de echipa ta si lasi frustrarile la o parte, in loc sa te bucuri ca echipa ta e pe primul loc, tu stai si iti faci inima rea ca lu Dinamo a inceput sa-i mearga mai bine :))
Bre, nea Mircea, toată echipa a fost jalnică ce să ... Degeaba îi scoți pe ăștia doi în față, că toți de abia se mișcau pe teren. Nu mi dau seama daca Dinamo a fost prea buna sau UTA a fost prea slabă. Au fost mai buni, ce sa mai . Bv lor !! Uta a făcut cel mai slab meci din ultimele bune etape.
Strâmbu nu și-o depășit condiția de blatist. UTA e o adunătură de mercenari cu poftă de blaturi
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.