Alte știri din fotbal
Primul abandon în Liga 2! Finanțatorul nu va mai sprijini clubul din 2026: „Mă retrag, nu mai pot ajuta echipa!”
0
„Rebelul” de la Sepsi se răzbună pe club » Exclus definitiv din lot, a luat o decizie neașteptată!
0
Oțelul, transfer tare pentru play-off » Brazilianul campion în Europa este așteptat la antrenamente
1
Mugurel Buga, vârful cu goluri-record pentru Rapid, vorbește despre echipa lui Gâlcă: „Au nevoie de un Măldărășanu sau Ilyeș!”
0
Știri din fotbal internațional
Celebrul Jorge Mendes este convins: „El poate fi cel mai bun fotbalist din lume”
0
Bayern, la un pas de noua senzație a Braziliei! Cât vrea Vasco da Gama în schimbul „noului Ronaldo”
0
Internaționalul din Bundesliga a pălmuit un tânăr de 17 ani!
0
Cum și-a revenit Manchester City? Pep Guardiola: „Atunci ne-am spus: «Ceva s-a schimbat»”
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Ziua și cererea în căsătorie » Jucătorul FCSB-ului și-a surprins iubita de sărbători: „Cât de norocoasă pot fi?”
0
O concurentă de la „Big Brother” i-a luat ochii fostei vedete din Premier League: „I-ar fi plăcut foarte mult să participe și el”
0
Au descoperit idila momentului: „Cea mai dorită femeie de la Madonna încoace l-a cucerit pe fotbalistul lui Milan”
0
Internaționalul român a cerut-o în căsătorie pe cântăreața Aza Gabriela: „Sufletul a știut. Inima a învățat. Iar azi spun «DA»”
12
Donald Trump se laudă că l-a presat pe Emmanuel Macron să crească prețul ...
Libertatea
Trump crede că Rusia va ajuta la reconstrucția Ucrainei. Reacția ironică a ...
Adevărul
„N-am mai spus-o: Mircea Lucescu m-a vrut la Șahtior” » Bogdan Lobonț se ...
GSP SPECIAL
Blocaj total la CCR: Decizia privind pensiile speciale ale magistraților a ...
Libertatea
Adevaratii dinamovisti il aprecieaza, bai losere. Si el stie asta si in suflet tot dinamovist e, pana in ziua in care va muri. A spus-o inclusiv ca antrenor al Aradului.
Eu ti-am dat respect, losere !! ;))) Ce sa caute Mister la voi, in ocol, sa-l dati iar' afara, sa-l fluiere "frumoasa si educata" galerie doar_divizia_Beista, ca pe ultimul om si sa-l acuze de comisioane, cum ati facut voi penibililor, cand a fost ultima data la Dinamo ?!
Ma bucur pentru Mircea. Este un antrenor de top, stie sa faca echipe din nimic, atunci cand are liniste din partea conducerii. Numai prostii il injura si se indoiesc de expertiza lui. Mircea, sa nu uiti: locul tau e acasa, la Dinamo. De abia astept sa te vad din nou in Stefan cel Mare!
Asa e, niste loseri doarDiviziaBeisti, de pe forum, gen tibi iq3.3 sau mosh ciumete, ne tot cantau prohodul, toamna trecuta ... Iar acu', ei pe 15, noi pe 6, KARMA !! Respect Mister Mircea Rednic !! Trebuie sa recunosc, ca desi mi s-a parut ca sunteti singurul care ne putea salva de la retrogradare, cand ati semnat cu UTA, desi mai erau 4 etape din play-out si eram pe 15(ca Dinamo), ulterior am crezut ca din cauza plecarilor masive si reducerilor insemnate de salarii, sezonul acesta va fi si mai groasa !? Dar, s-a dovedit ca un meserias BUN face cat jumate de echipa, iar acum speram la play-off si am adunat, in 27 de etape, cu 10 puncte peste ce-am adunat in 30, sezonul trecut !! Forza UTA !! Pentru noi doar UTA conteaza !!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.