Alte știri din fotbal
Turcia - România, baraj pentru Campionatul Mondial 2026 » Șansă bună pentru „tricolori”! Hagi trimite peste poartă
94
Turcii ne-au redus la tăcere „Zidul Galben”! Iată ce reprezenta scenografia 3D afișată la start + ce s-a întâmplat la imn
0
Rusescu și Bourceanu s-au pronunțat pe echipa de start alesă de Mircea Lucescu
0
Pronosticul dinspre FRF, cu mai puțin de o oră înainte de Turcia - România
0
Știri din fotbal internațional
Semifinalele barajului de calificare la Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meciul care ne interesează cel mai mult
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Fiul lui Iker Casillas îi calcă pe urme tatălui și deja strălucește în poartă
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Dosarele X, varianta cu șină: primăria lui Robert Negoiță a trimis ...
Libertatea
multimim domnule mircea sandu pt serviciile acordate cred ca meritati o pauza. e adevarat nu esti singurul vinovat sunt si cei din jurul tau, te informa-m ca si ei au dreptul la aceasta pauza eterna. de un lucru am frica dupa plecarea ta sa nu vina popescu in locul tau ar fi si mai groaznic. DOAMNE MILUIESTE
In comunism si postcomunism, CIOCOII desfiinteaza adevarurile eterne, desfiinteaza intreaga religie si intreaga moralitate in loc de a le constitui pe acestea pe o baza noua; astfel ca acesta (comunismul si postcomunismul) actioneaza in contradictie cu intreaga experienta istorica din trecut”. Valori gresite au fost promovate de prea mult timp, in Romania si in alte societati totalitare. Oamenii ar trebui sa reinvete ceea ce este pozitiv, constuctiv, creator. Ei ar trebui sa inteleaga ca nici
Daca in direct la tv Sandu spune asa ceva , nu-l vad bine cand il vor lua cei de la DNA la 11 metri si ar ajunge ,asa cum merita , sa-si ia porecla Sandu Racoare . Acolo ,``la rece`` ,i-ar lipsi serviciile de sommelier ale lui Kassai ,ar avea doar un costum ,gratis ce-i drept si ar participa la sedintele FIFA doar pe messenger ,daca-l lasa dom` sef de pe etaj sa-si ia laptop !
si pilat din pont s-a spalat pe maini, oare a fost nevinovat?
o zi fara arestari in fotbal e o zi pierduta...
arestarile vor continua...SANDULEEE,TU ESTI URMATORUL!
MAI PE OTV DECAT PE GSPTV cat de penibil poti sa prezentati o stire . a zis si el acolo ...ca si vanghelie cu aia ca nu stie nici sa fure si pe el nu s-a suparat nimeni si l-au ales iar .
Sandu dupa Becali, dupa Becali, Mircea Sandu dupa Becali... Forzza Dinamo!
Sandu se crede destept.....Cand intra dna-ul in el o sa-l ci=ondamne direct! AFARA LIPITOAREO..Numai sa sugi stii
INCA O DOVADA CA ESTE O***ORDINARA CARE SI INVOLUNTAR SE GANDESTE LA MANARII ORDINARE LA INCALCAREA LEGILOR DAR SUB ALTE ASPECTE MULT MAI GREU DE DESCOPERIT.ACESTA-I MIRCEA SANDU,UN INFRACTOR CU FATA UMANA,UN CANCER AL FOTBALULUI ROMANESC.HAIDETI FRATILOR,CEI DIN PRESA SCRISA,DIN MEDIA VIZUALA,FACETI O CAMPANIE PUTERNICA PENTRU INLATURAREA ACESTUI "PUROI",SANDULE,DA-TI DEMISIA ***!!!!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.