Alte știri din fotbal
Grameni răspunde, după ce Pancu s-a plâns de mentalitatea Rapidului: „Dacă nu demonstrăm, e egal cu zero”
0
Buget COLOSAL în Superliga: „20 de milioane de euro, plus transferuri”
0
Ce datorie mai are acum CFR Cluj » Când s-ar putea rezolva problemele
0
Plecat FULGERĂTOR de la Craiova, dezvăluie totul: „Bă, mai bine mă opresc! Vă spun de ce”
0
Știri din fotbal internațional
Luis Figo îl desființează pe Gianni Infantino: „Cel mai josnic, înșelător și egoist comportament pe care l-am văzut vreodată”
0
„M-a afectat enorm!” » Luka Modric, după ce a semnat un nou contract cu Milan: „Asta a contat cel mai mult!”
0
Milan - Inter, amical de lux în Australia
0
A început cel mai scurt campionat din lume: titlul se decide în cinci zile
0
Lifestyle
„Jucăriile mele” » Cristiano Ronaldo și-a prezentat bolizii de 25 de milioane de euro
0
A treia oară e cu noroc? Dublul campion NBA s-a căsătorit cu modelul celebru croat. Diferența de vârstă e de 19 ani!
0
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Proiectul Nordis Sinaia, unde un apartament era vândut cu peste 470.000 de ...
Libertatea
Criza cerealelor din Ucraina. Rutele alternative nu pot suplini blocada ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Ploi torențiale, grindină și vijelii în 34 de județe și București. Harta ...
Libertatea
O s-o numească "fosta campioană" sau "campioana de anul trecut". Libs-a întipărit pe scoarța cerebrală că FCSB e campioană și așa o țin.
Din moment ce a mers la Maybach, s-ar putea să meargă și la "jucăria" lui Gigi.
O sa spuna fosta campioana dar nu o sa spuna echipei care o sa ia campionatul campioana. Urmareste in anii cat lua CFR campionatul daca scriau de ei "echipa campioana", sau csmpionii. E pe bani vere sa se scrie asa.
Ha ha ha ia cu paine!
Cu stafful ăsta a fost și la Craiova! Vă dați seama că dacă Mitriță nu ar fi plecat în China, ar fi putut veni acum împreună cu Rădoi iar alde Musteață nu ar fi avut nimic împotrivă?! (Dar ce discurs mobilizator are liderul galeriei fecesebiste, ar merita și el o rubrică permanentă prin presa noastră!)
Cu siguranta o vor numi “campioana din 2025” :)))
După sezonul ăsta o s-o numiți tot campioană ??...întreb pentru un prieten.
Ce-ai facut nea Gigi, ai stricat jucaria? Incearca cu ranga!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.