Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
A fost găsit mormântul lui Iisus Hristos după 2.000 de ani? Arheologii ...
Libertatea
Comunismul în miniatură din „Operațiunea Monstrul“. Cum a trecut comedia cu ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Podul Calicilor peste Dâmbovița, reconstruit după aproape 100 de ani. ...
Libertatea
Universitatea Craiova nu are atacanti, nu are fundasi centrali! Jucatorii adusi sint niste refuzati de duzina. Mai buni decat ei gasesti in Ro si la liga 2. Cine se ocupa de scouting la echipa asta trebuie concediat! Cu un antrenor guraliv si cu un astfel de lot (cu doar vreo 2-3 fotbalisti) nu te poti numi o echipa competitiva pentru titlu.
Păi ți-am răspuns la "publicul clujean a fost provocat de modul in care ati tras de timp, stand numai pe jos si cersind lovituri libere sau un eventual penalty izbavitor." Apropo, penultima schimbare la U Cluj a durat 4 minute, au intervenii si medicii, și - degeaba- minimobilul pentru targă, iar din min. 80 în mod sigur nu au mai existat copiii de mingi. Și da, Lukic a fost faultat în careu în minutele suplimentare de către Cristea, același Cristea făcând și hent în careu. Nu vă dați mari, arbitrii nu au tras pentru voi ci pentru Nea Gigi, satisfacția lui personală fiind aceea că an de an "o ajută" pe Craiova să facă pasi greșiți . Ce-i drept, în acest fel le-a usurat uneori situația celor se la CFR (dar el nu are cum să priceapă asta).
In tot balciul asta , Maic nu a zis nimic ? S-a sinucis ?
RXF-ul,căutați cine la injurat de pe banca clujenilor pe Radoi si sa-i băgați în cusca pe reguli de MMA,vrem sa vedem lupte adevărate ,o sa spargeți orice audiență.......
Nu ați jucat nimic. Ați tras doar de timp și arbitrul v-am permis să faceți asta. In mod normal trebuia să va dam scor. Iar dacă terenul era bun, va dădeam scor
Craiova nu putea să câștige la Cluj.Erau prea multe piedici.Arbitrajul potrivnic (ei trebuiau să identifice cine a înjurat ,printre altele),jocul murdar al clujenilor ( Cristea trebuia eliminat pentru că faulta încontinuu ),terenul plin de băltoace.
Articolul era despre supărarea lui Radoi legata de faptul că a fost înjurat. Că tu ai înțeles altceva e strict problema ta. Ana are mere.
Scriu ditamai comentariu și nu-l publicați?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dar la golul lui Mitriță publicul clujean a apucat să clipească măcar? Că bietul Chipciu, deși aflat la suficientă distanță de Mitriță, "a reușit" să tragă fermoarul abia după ce mingea intrase în plasă. (Domne, Mitriță este atât de rapid că nici după reluările cu încetinitorul iexperții din studiouri nu au văzut/înțeles precizia executiei realizate de excelentul fotbalist. Dacă în locul lui Chipciu ar fi fost oricare alt fotbalist, dar mai ales Bancu, desigur s-ar fi apelat la refrenele alea cu "umilit", "s-a făcut de râs", "nu va putea uita niciodată" etc.). Băi public clujean, ai asistat la un moment de magie al lui Mitriță - probabil marțea sau miercurea viitoare veți realiza acest lucru. No binie?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.