Alte știri din fotbal
Gabi Balint îl critică pe Rădoi: „Cel mai indicat pentru Mirel ar fi să...”
1
Cum a fost întâmpinat Mirel Rădoi de fanii lui Gaziantep
1
Ilie Dumitrescu și Adrian Mutu au ales antrenorul pentru FCSB: „Cel mai potrivit” / „O glumă?”
3
Cristiano Bergodi, întrebat ce adversară dorește în finala Cupei României Betano
0
Știri din fotbal internațional
Cei 7 antrenori care au reușit dubla, titlu și Cupa, în Italia » Chivu poate intra pe o listă cu nume uriașe
0
Chivu a evitat s-o pună în situație delicată pe Monica, prezentatoarea TV care s-ar iubi cu șeful lui Inter: „Dacă spun, mă dau afară”
0
Rosenior îi desființează pe jucătorii lui Chelsea după a cincea înfrângere consecutivă în Premier League: „Ceva trebuie să se schimbe drastic”
0
Fabregas nu s-a abținut, după ce Inter i-a servit încă o lecție: „Chivu n-o s-o spună niciodată”
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
„Nu vreau să îmi pun toți sportivii în cap...” » Ana Maria Tănasie și „secretul” succesului pe Instagram
17
România a cumpărat Portul Giurgiulești din Republica Moldova: „Va servi în ...
Libertatea
Acuzații grave la un liceu din Scornicești. Inspectoratul Școlar și Poliția ...
Adevărul
Cum a retrogradat-o ginerele lui Mussolini pe Napoli! » Peste nici doi ani, ...
GSP SPECIAL
Raed Arafat a fost pus sub acuzare de Parchetul Militar într-un dosar de ...
Libertatea
'' sper sa nu il asculte miriuta si sa conduca in continuare dezastruos pe dinamo '' la ce meci te-ai uitat bah *** ????? ...dinamo valoreaza 2 lei cat caruciorul in care stai tu ......si v-a tinut in sah tot meciul ...cred ca ai tremurat de te-a luat toti dracii si pe tine si caruciorul in care stai ....DCA ERAI DESTEPT NU ERAI FCSBIST
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Panduru are curaj că Miriuță nu are multe meciuri la Dinamo și i-a plăcut ideea lui MM cu cearșaf alb, iar cineva avea un spray negru la el să dea un răspuns. Problema este că MM a citit cărți doar la pușcărie. Gigi nici asta n-a făcut, el când era mic, folosea cărțile să se șteargă la fund.
ai invatat tzarane difenenta intre *hand down*? si...
Toti sunt oamenii ciobanasului, numai tu nu esti...esti un ciudat :)
panDURULE, daca taceai filozof ramaneai. E usor sa stai in fotoliu si sa critici, sa dai sfaturi. Coboara in "iarba" si ai sa devii mai credibil. Sa te iei de mana cu "fratele" tau, Ilie de la scularie (n-am gasit alta rima) de la Digi. Voi sunteti "oamenii" ciobanasului.
Foarte bine ca am batut pe FCDB ... dar Steaua nu a jucat deloc bine ... pase lente, contructie lenta, nu am vazut faze lucrate ... e ca si cum nu am avea antrenor deloc ...:))
in 1948 s-a infiintat ceva care aduce bucurii. norocul nostru ca s-a infiintat si ca exista ca sa ne dea noua bucurie dinamo bucuresti
miriuta a gresit deja si nu l-a dat nimeni afara.data viitoare cand greseste,il pune adventistul sa se tunda zero
slabi fotbal avem echipe f modeste
numerita sapiarda Dinamo
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.