Alte știri din fotbal
Surpriza de la lot, comparată cu Gică Hagi la prima convocare: „Așa a făcut și Lucescu”
0
Și-a prelungit contractul cu două zile înainte de barajul FCSB - Botoșani
1
Răzvan Lucescu a venit în România și a făcut pomana de 40 de zile a lui Mircea Lucescu la un centru de nevoiași
1
Cum a comentat Zeljko Kopic repetarea unui Derby de România la barajul pentru Conference League
0
Știri din fotbal internațional
România, șansă mare pentru Campionatul Mondial din 2030! Ce plănuiește FIFA
0
Fostul căpitan al lui Chelsea și-a anunțat retragerea la finalul acestui sezon: „Este timpul să încep un nou capitol”
0
Manchester United și-a confirmat antrenorul » Michael Carrick a semnat pe 2 sezoane
0
Pep Guardiola și-a anunțat oficial plecarea de la Manchester City! Discurs emoționant: „Am pierdut-o pe mama și clubul m-a ajutat”
2
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
Anamaria Prodan l-a desființat pe Reghe, după ce antrenorul și-a distrus ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Vijelii, ploi torențiale și grindină: 18 județe sunt vizate de avertizări ...
Libertatea
pai rapid chiar s-a desfiintat definitivi si irevocabil in 2016. unde a jucat rapid ins ezonul 2016-2017? exact. Steaua este tot in liga 1 din 1947 si nu a retrogradat niciodata.singura echipa din istoria ligi 1 care nu a retrogradat niciodata.
fcsb sau fcsb berceni, steaua e in liga 2. sa vorbesti de altii ca s-au desfiintat cand tu existi din 2003…minte de bercenar simpson.
Abdolut corect!
Și eu vreau clona in B,unde a și apărut.Urat este fotbalul amestecat cu politica.Dar mai vinde Mihăiță doi-trei jucători ,câteva acțiuni și va spune pa.
Astfel de transferuri *** nici măcar nu ar trebui înregistrate. Cum adică sa nu joace doar cu Craiova. Pai în cazul asta Craiova e avantajată față de celelalte echipe împotriva cărora joaca Compagno.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cuvântul patronului de la FCU e la fel ca numele. În timpul unei emisiuni la DigiSport ii dădea mesaje lui Daniel Stanciu că nu există nicio clauză in contract, doar o înțelegere verbală și Compagno poate să joace fără vreo plată în acest meci. Nu că ar conta, cu sau fără italian, orice echipă trebuie să bată FCU. Debandada de la acest club craiovean, care a dus modelul ilogic Becali la un nivel și mai ridicat, pregătind echipa fără antrenor pentru că “nu găsești unul să se priceapă” și ridicând în slăvi un preparator fizic necunoscut, ar trebui să ducă doar spre retrogradare. Nu credeam că poate apare cineva mai pierdut decât GB, care măcar are explicația vârstei, dar a apărut Mititelu și mi-a reamintit să nu spun niciodată, niciodată. Cumva văd o anumită asemănare în trecutul apropiat al celor doi, pușcăria, despre care se spune că ii cam dereglează psihic pe cei ce îi trec pragul și nu se așteptau la asta. E o discuție mai amplă, care nu se va face în România că nu merită.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
pai tot timpul au fost aprinse pana in ultima etapa. ce,doar noi nu suntem vitan barzesti sa jucam in ligile inferioare si sa pierdem 10-0 cu rivalii. sau nu suntem rapid sa ne fii desfiintat definitivgi si irevocabhil in 2016., nu a mai calcat picior de rapidist pe gsp vreo 5 ani dupa ce s-au desfiintat. acum intra tipi ca tine care au tinut cu rapid cat existau dar acum sunt doar anti Steaua din liga 1. imi este mila de tine.
O sa i lase oieru la o partida fara importanta, sa vezi atunci aere si muschi umflati de mititei...***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Clona incearca sa scape de înfrângere! Cu sau fara italian, fcsb bate oricum clona si sper ca anul asta, clona sa se care in b, sa joace pe islazul din booveni, sa scapam de clonați de pe Oblemenco
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.