Alte știri din fotbal
Gigi Becali e convins, după întâlnirea cu fotbalistul: „Vine la noi”
0
Pus pe liber după doar 3 meciuri la FCSB, semnează cu Dumbrăvița
0
Florin Maxim îl are de azi la antrenamente și pe noul atacant
0
Pleacă Ionuț Chirilă după doar două săptămâni la noua echipă? Ar vrea măcar să înceapă antrenamentele: „Mă duc!”
0
Știri din fotbal internațional
Leo Messi și Kylian Mbappe, față în față cu un duel istoric la Mondial
0
Riscă meci pierdut la „masa verde”! » FIFA amenință cu represalii dure, dacă la Mexic - Africa de Sud se va auzi scandarea controversată a localnicilor
0
Drama lui Ronald Koeman: „Eu sunt la Mondial, ea face chemioterapie! Visăm împreună la finala din New York”
0
Surpriză cu Bernardo Silva la Barcelona! Internaționalul portughez prelungește suspansul
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
0
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
6
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
De ce un apartament din 1975 poate fi mai valoros decât unul nou
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
am deschis PC nu intamplator.Eram exact de acord cu Mititelu si doream ca vreun ziarist de forta ,ineligent si neutru sa preia aceata tema.Ei bine Tudor NU A GRESIT ! Uitati-va la sistematicul procedeu de inselaciune a lui Semedu si in alte meciuri.Cazaturi spectaculoase! Va rog sa va uitati si la "arta de cadea" a lui Fabiani ! Repede a fost taxat de mai toti "granzii" fotbalului .A gresit! O sa vedeti ce mai urmeaza .Naravul mincinos va iesi la iveala.Interesant ca Tudor nu a gresit!Cereti o analiza secreta a multor oameni dotati si cu simt deosebit ! O ancheta anonima .Veti avea surpriza sa vedeti ca mai sunt oameni care cunosc la sarlatani.Mai putin Lupescu si alti indivizi atalentati
Bravo mai Mititelule....pai daca intr-o cariera intreaga a facut 4-5 greseli tie nu ti se pare curios ca doua dintre ele l-ea facut la acelasi meci???:)))))))))))))
mda...oltean t.am.pit!asta este pe zi ce trece mai prost.i sa urcat prazu in cap...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.