Alte știri din fotbal
Jucător cu peste 100 de meciuri în Superliga, ajutor pentru Dinamo lui Bratu
0
FC U Craiova, victorie în dosarul palmaresului Științei! Mititelu, reacție triumfătoare: „Impostura a căzut!”
0
Dinamo s-a transformat total: după coșmarul de acum doi ani, „câinii” domină finalurile de joc în Superligă
0
Statisticienii au calculat șansele FCSB de a intra în play-off: „5 din 6 victorii”
1
Știri din fotbal internațional
Pep Guardiola, pus la colț după discursurile sale politice: „Mai bine s-ar concentra pe fotbal”
0
Flamengo avertizează: „Vinicius? Nu ar trebui să le plătim nimic celor de la Real Madrid” + Real vrea o vedetă de la Liverpool
0
Bătaie mare pentru Dorin Rotariu » Clubul favorit să-i obțină semnătura: ar fi coleg cu un român
0
Suporterul lui Albacete, interzis un an pe stadioane și amendat pentru banana aruncată spre Vinicius
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
Scrisoarea unui șofer către polițiști după ce a fost amendat pentru ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Criminalul român care a ucis două escorte în Italia a folosit un cârlig și ...
Libertatea
Fratilor, o fi Mititelu asta oare cancerul fotbalului sau nea corleone sa zgribulit de frica si acum incearca sa-l compromita? Oricum de gresit a gresit si mititelu, mai ales cu cei doi asa zis fugari, trebuia sa-i lase in pace sa joace unde vor ei si sa incerce sa castige bani dupa urma lor, si rezolva si salariile la ceilalti jucatori. Pacat ca traditia de a vedea stiinta se intrerupe aici.
ULTIMILE ZVACNIRI ALE LUI dragomir la conducerea LPF. CE BINE M-AM SIMTIT CAND A CITIT SI PLATINE DESPRE EL IN BANNERUL ACELA IN BUCURESTI. Daca Mititelu e declarat pericol al fotbalului romanesc, atunci acest prapadit de militian cum mai poate fi denumit? Ce amaraciune te cuprinde cand vezi atata nedreptate , cum se reped ca hienele asupra unui om cazut.... Va veni si ziua cand va cunoaste si acest escroc de Dragomir coborasul din varf. Sa aiba grija ca altii isi rup gatul cand cad de acolo de sus.
...ACCESATI EDITIE SPECIALA SI O SA VEDETI CUM DUMITRU DRAGOMIR IL RIDICA IN SLAVI PE ADRIAN MITITELU ACUM UN AN DOI,IAR DE CANDSUNT PROBLEMELE CU VICTOR PITURCA A INTORS-O CU 180 GRADE...NU ZIC CA MITITELU NU A FACUT GRESELI,DAR ATATA TIMP CAT DECLARATII ALE ACESTUIA PEDEPSITE DE FORURILE NATIONALE SUNT INVALIDATE DE TAS,ESTE O MARE PROBLEMA LA NOI IN CURTE...CA VA FINANTA MITITELU,CA VOR VENII ALTII,NOI SUPORTERII UNIVERSITATII CRAIOVA TREBUIE SA FIM ALATURI DE ACEST MARE BRAND AL OLTENIEI...E O RUSINE CA ECHIPA A RETROGRADAT IN PRIMUL RAND DATORITA JUCATORILOR,DAR MAI MARE RUSINEA VA FI DACA II VOM INTOARCE SPATELE !..
Nu-l suport pe Mititelu, dar totusi, cat timp o sa mai trebuiasca sa treaca pana sa scapam de Dragomir? El cand o sa fie declarat persona non-grata? Dar balena de Marian Iancu? care zilnic ataca FRF , CCA si Liga, dar niciodata nu pateste nimic.
Vai de capul lui si asta.....nu a invatat nici pana acum ca singur impotriva tuturor nu ai nici macar cea mai mica sansa.in romania din pacate(si aici nu vb doar de fotbal)ori esti cu cei puternici,ori nu mai existi !
Pai toate amenzile alea nu au fost intoarse de TAS???? Aia de la LPF sunt niste mafioti!!!
La brutarie cu el!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.