Alte știri din fotbal
Reduceri masive! Dinamo a lansat abonamentele pentru sezonul viitor
0
CFR Cluj are un nou antrenor! Ioan Varga a dezvăluit numele: „Sper să fie o lovitură pentru noi”
0
Paul Papp și alți 7 jucători pleacă de la Petrolul! » Insolvența bate la ușă, iar datoriile sunt SF: 9,3 milioane de euro
0
Florentin Petre a rupt tăcerea după despărțirea de Dinamo: „Eu doar asta știu să fac, era imposibil să rămân!”
0
Știri din fotbal internațional
Lovitură de jumătate de miliard! » Real Madrid a semnat cel mai lung și scump acord de sponsorizare din La Liga
0
Manchester City pregătește revoluția după Guardiola! Opt jucători pot pleca de la vicecampioana Angliei
0
A rămas fără suporteri! Naționala Iranului, lovită dur în SUA
0
„E mai bun decât Mourinho” » Iker Casillas propune un antrenor spaniol din La Liga
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
7
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Cazul șoferului de TIR care a provocat carambolul din Constanța. Poate o ...
Libertatea
Daca pe maruntelu il stim...surprizele vin din partea celor ce mai cersesc colaborarea cu el Chiar asa de saraci sunteti Reghe, Ticleanu si care ar mai putea sa vina...?!!!
astazi mihai costea si dina insotiti de 2 cu.r.ve mancau gogosi in zona obor!
Daca exista o conspiratie impotriva Universitatii, atunci Mititelu e principalul ei agent.
lam crezut pina acum pe mititelu ca e complotat ...dar tot el ma facut sa deschid occhii el e singurul ce se comploteaza singur si ii face pe suporterii olteni sa sufere ,eram convins ca el e sincer si ca piti la boicotat dar piti nu a facut decit sa nu fie rusinea lumi cum mititelu la facut pe reghe ,sa comportat cu reghe foarte urit dupa toate ce a facut reghe pt craiova aducind jucatori ...mititelu sau gen staicu cit timp vor fi la conducerea clubului il vor distruge ...pacat de jucatorii care sint tratati precum antrenorii piti si reghe daca cu ei a avut comportamentul disgratios si ofensator ,,,ma gindesc cu groaza la simpli jucatori care nu au cd-ul celor doi .....periculos om pe deasu
Cat timp Craiova va fi condusa de indivizi gen Mititelu sau Staicu ,va fi mereu un butoi cu pulbere,ptr ca genul asta de conducatori nu au pregatirea necesara in asemenea afacere...habar n-au de fotbal.
Inca o proba a diletantismului si imposturii la Craiova, unde, ca si la Steaua si in alte , prea multe situatii, a ajuns sa conduca destinele unei legende romanesti un personaj demn de mila, daca nu ar fi chiar demn de... penal. Asta este tara in care traim si in care toate dejectiile societatii au ajuns sa se afle in frunte si sa decida soarta unora mult mai capabili decat ei.
Alde Costea au alta atitudine (???) si totusi Reghe are alta altitudine. Numai mititelu e, din pacate, constant. Probabil ca a ajuns iarasi, ca la orice final de campionat, la anexele proiectului. Ca schema e una singura. Oare ulciorul ala de cite ori va mai merge la apa intact?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.