Comentarii (131)
nick1729  •  26 August 2010, 20:17

Piturca este un -0(minus zero) ca antrenor. In scurt timp se va termina si cu isteria asta. In primul rinad nu are ochi la jucator, el este cu Dorel SToica, Paul Codrea, toate mediocritatile. Furtuna intr-un pahar cu apa chiara.

sundancekid  •  26 August 2010, 20:10

Oltenasii care pina acum l-au jignit, acum il lauda iar stelistii care il laudau acum il jignesc ! Nisty pusti g,,,aozari ! Adevarul e ca e cel mai bun antrenor manager din fotbalul romanesc dar ii va fi foarte greu fara bani.

nufc  •  26 August 2010, 18:59

"Jucatorii Unirii".Cat amatorism la GSP-ul asta.N-ai cu cine frate,n-ai cu cine...

microbdeva  •  26 August 2010, 18:53

Jucătorii Unirii au ieşit la antrenament.... oameni buni, redactori GSP... cu bre unirea cand e vorba de universitatea.... la voi e acelasi lucru? aooooleeeeeuuuuuu!

manuz09  •  26 August 2010, 18:48

PARE UN PROFESIONIST TOTUSI!!LE-A ZIS LA DISTRUSI ASTIA DE ZIARISTI CA NU VORBESTE PE STRADA!!!VINE CU ALTE MENTALITATE TOTUSI!!NU BERBECALI CA ESTE IN STARE SA VORBEASCA SI LA STANA!!

vladutzzz89  •  26 August 2010, 18:45

succes piti. eu unul as vrea ca toate echipele de traditie sa se bata pentru titlu... craiova are cativa tineri foarte talentati.

jackiex  •  26 August 2010, 18:42

A gasit si Piturca unul pe care l-a prostit pina la urma!

nufc  •  26 August 2010, 18:15

micoud:Te enerveaza stirile astea?Cand a venit Piturca la Steaua erau stiri despre asta din 2 in 2 minute,unele mari cat jumatate de site.Pe noi nu ne-o fi deranjat?Nu ne-o deranja ca gsp-istii astia ne spun si cu ce fel de hartie se sterge Becali?Hai sa fim seriosi.Este incredibil ca nu aveti altceva mai bun de facut decat sa faceti glumite la care tot voi radeti.

fan.craiova  •  26 August 2010, 18:00

sa dea dumnezeu sa mai vedem si olteni fericiti

fliscone  •  26 August 2010, 18:00

Mititelu are acelasi discurs ca si Gigi: ,,Pitzi poate sa faca orice la club, pe mine nu ma mai intereseaza eu doar vin cu banii".Oare asa va fi ?. Oricum Craiova merita o echipa de top in Romania, are traditie, suporteri si ambitie. Succes Stiinta!!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 14