Alte știri din fotbal
Marius Șumudică a tunat după înfrângere: „Rușinos, de Divizia C! Nu se poate așa ceva”
0
Florin Maxim, după ce i-a stricat debutul lui Șumudică la CFR Cluj: „Va fi o nucă tare”
0
A înscris un supergol cu CFR Cluj: „Spuneam de acum două zile că marchez! Vrem în play-off”
0
Djokovic a ieșit la atac, după umilința suferită de CFR Cluj în fața Corvinului: „A venit nota de plată”
1
Știri din fotbal internațional
Surpriză uriașă! Au învins PSG și au scris istorie în Franța
0
După dezamăgirea de la Mondial, au schimbat selecționerul
0
Barcelona a dat lovitura în mercato! Fabrizio Romano a anunțat: Rodri semnează contractul
0
Mikel Arteta, după triumful din Supercupa Angliei: „Sunt surprins de rezultat!” » A avut un remarcat
0
Lifestyle
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
0
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
2
De ce e motorina la Lukoil cu 30 de bani mai scumpă decât la concurență: ...
Libertatea
Minunea de la Cluj: satul care și-a dublat populația cu o strategie ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Noi precizări ale CCR despre discuția dintre Simina Tănăsescu și Ilie ...
Libertatea
Nu sinteti calici, sinteti olteni zgirciti. Cunoastem nu de ieri, alaltaieri!
D=le Mititelu,nu trebuie sa fiti zgarcit,dati-le o papornita de praz,ca asa sant invatati,lui Penescu sa ii dati cu ea in cap,ca asa se da la ,,prieteni"
Ca oltenii sint zgirciti e un secret pe care il stie toata lumea. De aceea nu poate pricepe D-l M ca fata de oaspeti ai o anumita atitudine. Nu le faci mari cadouri, dar o atentie, la asta se asteapta orice arbitru, fara sa iasa un scandal de coruptie!
PARDON ..dle maruntelu nu trebuie sa exagerati cu penibilul ,noi sintem OLTENI, deci sintemi mindri nu trebuie sa ne umilim (cu Argesul).Craiova e a tuturor oltenilor ..NU ESTE CEVA COMERCIAL..IUDA...mai si vorbim de altii....!!!)
Hotul striga hotii...saracul de tine esti pe lista DNA, dar esti complet nevinovat...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.