Alte știri din fotbal
„Dobrin sau Hagi?” » Singurul antrenor care i-a șlefuit pe ambii „magicieni” i-a răspuns lui Ioanițoaia + Cum se menține tânăr la 90 de ani
0
Pedepsit! Daniel Pancu l-a trimis la echipa a doua: „O să înțeleagă până la urmă”
0
„Spălare de bani” » Scandal în Bănie cu hotelul-fantomă de pe „Oblemenco”
9
Victorie la FIFA! Clubul din Superliga a câștigat procesul și are de încasat 1,3 milioane de euro
0
Știri din fotbal internațional
Tabloul semifinalelor Conference League: Răzvan Marin, eliminat de Andrei Rațiu, după un retur dramatic la Atena!
0
Gest de suflet pentru Mircea Lucescu, după ce a marcat în AEK Atena - Rayo Vallecano
0
Ionuț Radu, inexistent pentru spanioli, după dezastrul cu repetiție de la returul cu Freiburg » Ce notă a primit românul
0
Andrei Rațiu, catastrofal la Atena: două faze în care și-a „îngropat” echipa
1
Lifestyle
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Nicușor Dan a anunțat că va organiza referendumul pe justiție în mai puțin ...
Libertatea
Șoc în fotbal: fostul portar Alex Manninger a murit într-un accident rutier ...
Adevărul
Cine o provoacă pe Giorgia Meloni? O fostă aruncătoare de ciocan de la ...
GSP SPECIAL
„Nu ești mult mai mamă, dacă ai născut pe cale naturală”. Interviu cu prof. ...
Libertatea
Asta nu este proba!!! MM putea sa faca rost de baloane si fulare de ori unde !!Trebuie sa dovedeasca astfel va intra el in puscarie pentru calomnie!!
Sa stea linistit,MM ca nu a dat foc la tribuna ,sa piarda meciul dinamo cu 3-0,
cine spune ca rezultatul din teren trebuie schimbat...e un amator! sa fim seriosi... insa, faptele raman...iar ele se prezinta in felul urmator: jucatorii echipei dinamo au oferit(aruncat) propriei galerii fulare si mingii care contineau torte! e foarte simplu! ce trebuie sa pateasca ei...? pai...in primul rand, sa se aplice legea romana! asta pe cale penala...apoi, in plan sportiv...nu emit nici un verdict, doar intreb un sg lucru: daca se intampla astfel de fapte intr-un meci din cupele europene...ce sanctiune lua uefa? :-? ma repet, rezultatul nu are nici o legatura cu ce s-a intamplat si, deci, nu trebuie schimbat!
bai nene supervizor syunt curios tare cum ti-ai facut tu treaba la meci...ce fel de raport ai incheiat dupa meci,,,,,ca la Filosofie vad ca esti bun
Nu te mai behai M.M., pune-ti fustitza si dute la T.A.S.,dar mai intai uita-te prin tarc ca nu ai nici o oaie alba care sa-ti impinga mingea-n poarta, daca juca si DINAMO ceva, inaugurai tabela din nou, transhumantza placuta
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.