Alte știri din fotbal
FCSB - Dinamo 0-0 » Jale de România! Fără gol la capătul unui derby chinuit
59
Darius Olaru a comis-o și va fi AMENDAT cu 10.000 de euro de Gigi Becali » Care este motivul
0
Dinamo a pierdut doi jucători pentru etapa următoare!
0
„Am crescut la acest aspect” » Bogdan Andone, după victoria care o aduce și mai aproape de play-off pe FC Argeș
0
Știri din fotbal internațional
Sparta Praga, victorie DRAMATICĂ înaintea deplasării la Craiova » Fostul jucător din Superliga a dat lovitura
0
Presa din Anglia nu l-a menajat pe Arne Slot: „Nu a arătat prea inteligent”
0
Întrebarea care nu i-a convenit lui Cristi Chivu după 4-0 cu Como: „Nu-mi pasă! Titluri de presă”
0
„Thriller” cu 6 goluri în Premier League » Liverpool a ratat victoria în prelungiri, după ce a condus de două ori!
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
7
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Scenă crâncenă pe o stradă din Ucraina: polițiști atacați de un pitbull al ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Brazii de Crăciun din Danemarca au invadat piețele din București. Cât costă ...
Libertatea
Ce fata are MM parca a vazut lupul. S-a dus la liga cu mingea "proba" intr-o punga de plastic, taranul cu gura mare. Ce specimene populeaza fotbalul romanesc!
meme mereu ai fost si vei fii o sluga in fotbalul romanesc!du-te la gigi si zii sa iti de-a o oaie sa fu ti si tu macar ceva ca pe nevastata o fu/t altii ba cersetorule!rusine ma de 4 ani incoace va tot batem!mergeti la pascut
Ce fata de vitel are si MIMI asta se uita ca muta si viseaza acadele a inceput sa puta si sa o scuipe toti oare i-si da seama ce penibila este ce au jucat galeriile ?
ultimul derbi castigat de steaua a fost cu bricheta acum vor sa mai castige unul la fel pt ca la fotbal este echipa paci nu bate pe nimeni
Tot la Shakespeare ne întoarcem: MULT ZGOMOT PENTRU NIMIC!
ce fatza are memeul in poza de zici ca-i de la metrou, d-ala care canta mamelor din lumea intreaga =))))
Doamne ce plangea misisica.Am crezut initial ca l-au orbit pe tatarusanu jucatorii de la Dinamo cu torte si petarde insa...culmea, era ungigant de 167 cm Misisica si oierul.Cuplul de ras al fotbalului romanesc
Alea au fost confectionate de MM, ca si - vezi doamne - tortele gasite de Jandarmerie. Diversiuni de 2 lei. Daca da materialul la caini, urma va duce la MM acasa. Stelistii cum de au avut torte??
care este echipa din campionatul intern care a castigat cele mai multe meciuri la masa verde, in toate competitiile?.......pentru toti suporterii echipei sTeaua, sa vada podiumul cu golgeterii all time ai Romaniei
Valentin Alexandru a spus ca in calitate de Observator nu a vazut nimic pentru ca la acea ora nu era in incinta stadionului...Adica vor s-o ingroape...Pentru acesti mafioti si pentru posturile lor caldute Liga cere televiziunilor sute de milioane de euro...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.