Alte știri din fotbal
CFR Cluj nu mai scapă de necazuri: impresarul mijlocașului solicită insolvența clubului! + Ziua Z în Gruia pentru plata datoriilor de peste un milion de euro
0
Buletinul medical la FCSB: „Probabil va fi apt pentru meciul de la Galați. El are laringită”
0
Mihai Stoica a numit „feblețea” lui Gigi Becali: „Îi place foarte mult, dar nu știu de ce. Zice că e cel mai bun la ora actuală”
2
Zeljko Kopic a vorbit deschis despre transferul din Spania: „Ideea a fost să-l luăm pentru aceste 6 luni, dar acum contăm pe el”
0
Știri din fotbal internațional
Ronald Koeman îl avertizează pe starul naționalei Olandei: „Timpul se scurge”
0
Real Madrid îl amenință cu tribunalul: „Povestea lui cu Mbappe este total falsă! A lezat grav imaginea clubului”
0
Casa Albă, anunț despre participarea Iranului la Cupa Mondială: „În acest moment ne așteptăm la asta”
0
Noua „bestie” a lui Haaland! Și-a cumpărat o bijuterie rară: doar 150 de exemplare în lume
1
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Semnul care poate avertiza asupra riscului de infarct: a fost observat și ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
Cea mai corecta caracterizare pe care am vazut-o vreo data :)))
Daca veneau Dorel Stoica si Danciulescu si se plateau 3 milioane pe fiecare, cu salariu de 1 milion, intreb pe mai marii forumisti de pe gsp. ro daca ar fi exclamat: "Bravo, domle...uite se investeste, Steaua baga bani nu se fereste, asa se face performanta". ???
ii transferi pentru ca faci economie sau fiindca ai nevoie de ei? sigur ca steaua ducea lipsa de atacant de careu si de stoper, insa altceva mai ca lumea nu se gasea, chiar daca pierdeai economiile alea ?
te bagi in seama aiurea . 500.000+tva pe neagu, nimic pe kapetanos si 800.000+tva pe varela. oricum, astea nu-s transferuri de Steaua. varela a venit liber la vaslui si apoi steaua a dat 1milion pe el.
pe Varela au dat 1 milion, iar pe Neagu 650 de mii. au dat si pe Kapetanos cateva sute de mii dar n-a facut publica suma.
Pai atunci e simplu. Sa rămână acolo.
Eram sigur ca n-au dat nimic pe Kapetanos si pe Varicela ziceam ca n-au dat mai mult de 800.000. Oricum, sa recapitulam: un italian din serie B luat imprumut, printu, Neagu care n-are niciun sens, Kapetanos gratis pe care l-au dat afara cu suturi(aiurea) si cu trei ani mai batran, si Varela care e international din capu verde. Au cheltuit 1, 5 milioane, au adus niste deseuri ca sa scoata ochii la fraieri. Hai sa-l vedem pe Varela dar eu cred ca un fel de Parpas. Daca astea-s transferuri de echipa cu incasari de peste 40 de milioane intr-un an, de echipa cu 50000 de spectatori la meciuri si de echipa cu 5 milioane de suporteri, atunci bine.
de asta nu o sa fim decat niste echipe mediocre, ca ne ca*c*m pe noi de cateva sute de mii, spre deosebire de schalke care il ia pe boateng, probabil dand cateva sute de mii in plus fata de ce isi permiteau.
steaua castiga titlul la pas anul asta si poate si cupa ! in ch league va fi mai greu !
Un dinamovist intra intr-o biblioteca si o intreaba pe bibliotecara: - Buna Ziua! Aveti cartea "Dinamo in Liga Campionilor"? - Da. Vedeti ca e la raftul cu SF.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.