Alte știri din fotbal
Portarul de Liga Campionilor, prezentat la miezul nopții la echipa din Superliga
0
Președintele unui club sportiv din România, arestat preventiv pentru 30 de zile, după ce ar fi agresat sexual o minoră de 12 ani
1
Zeljko Kopic și-a discutat viitorul în conferință: „Clubul trebuie să meargă înainte”
0
Mihai Stoica își pune rivalele în cap: „Am chef să mă laud! Eu văd ce alții nu văd”
0
Știri din fotbal internațional
Vlad Dragomir termină sezonul cu un trofeu » Căpitanul a condus-o pe Pafos la a doua Cupă a Ciprului
0
FCSB începe cursa spre milioane de la UEFA » Ce sumă poate obține echipa roș-albastră
2
FCSB, cap de serie în fiecare tur » Cum poate arăta traseul spre grupa Conference League
0
Barcelona a anunțat transferul de 80 de milioane de euro: „Prinde-l dacă poți”
0
Lifestyle
Apariție incendiară a prezentatoarei de la Insula Iubirii, la scurt timp după despărțirea de căpitanul din Premier League
5
Sosia lui Kim Kardashian vine la marele meci și le va face galerie roș-albilor
3
Fiul lui Michael Schumacher și-a făcut oficial apariția cu frumoasa Clara » Noua iubită este violonistă
4
Ferrari, epic FAIL după lansarea primului supercar 100% electric: „Arată ca un telefon! Rămâneți la făcut pizza!” » Prăbușire brutală la Bursă
10
Vladimir Putin a cerut ca România să-i predea drona care s-a prăbușit pe un ...
Libertatea
Un angajat al primăriei a găsit din întâmplare lingouri de aur de 40.000 de ...
Adevărul
Procesul Dinamo – Colamonici, furtuna premierilor din canotaj: „Ne spune ...
GSP SPECIAL
Mărturiile unor oameni din Galați, despre momentul prăbușirii dronei ...
Libertatea
stima nea puiu,astia de la steaua 2003 strica imaginea adevaratei steaua din anii 80-90
Este parerea ta,eu ti-o respect,dar n-ai citit cu atentie ce am scris eu.Se pare ca este peste puterea ta de intelegere.
Ai fost degeaba pe stadion ,degeaba esti trecut de 35 daca ai impresia caCartonel poate vreodata sa-i judece pe aia mari. Daca Balint si Iordeanescu nu existau , Cartonel, Manel si Pizdel , n-aveau serviciu de azi.
Orice LEGENDA din fotbal care se respecta, nu scuipa de unde a mancat in trecut. Asta e mesaju meu. Iordanscu stie ce zice, si sunt de accord cu parerile lui, dar aceste pareri trebuie spuse la SURSA nu la TV.
A spune ca face schimbari neinspirate nu inseamna ca ataca. Acum, nu mai au voie nici macar cei care au facut posibile performantele cu care voi va laudati sa isi dea cu parerea? Dar cine este acest reghecampf? Cine este acest mm?....Sunt 2 oameni grotesti in comportament, cu un caracter infect si aroganti pana la cer.
OARE NU ARE RUSINE ACEST GUNOI SA SE IA DE IORDANESCU???? UNDE AM AJUNS. ARE DREPTATE MARCEL RADUCANU, CARE A SPUS CA TOTI DIN CONDUCEREA STELEI SUNT OBRAZNICI. PARCA ACEST PROFITOR ERA SUSPENDAT. CE FEL DE SUSPENDARE ARE, DACA TOT IL VAD CU ECHIPA, DA DECLARATII, JIGNESTE FOSTELE GLORII ALE FOTBALULUI ROMANESC. SA II FIE RUSINE.
Gigi dă cu păpușoiul ( MM ) în steliștii adevărați. Și nu este prima dată! Gură de tun ăsta, Mihai Stoica e inconștient! Cred că n-a fost o legendă roș-albastră pe care să n-o fi atacat-o! Păpușoi , gagiul!:)))
Bai tatuca,de unde tragi tu concluzia ca eu sunt contra lu'tata Puiu!?Citeste mai focusat ce am scris eu!?Si chestia cu copilasul,stai linistit am fost pe stadion si cu belgienii si cu maghiarii.3-0 si 4-1.Gol pentru maghiari a marcat Detari.
Sînt oameni care nu au antrenat niciodată în Champions League, pentru că acea Cupă a Campionilor este altceva. Altul era formatul", a spus Mihai Stoica la DigiSport. Pai... Care va sa zica... A castigat Stelutza Mitzei Cupa Campionilor Europeni, cu ala de "nu intelege fotbalul" in teren si antrenor secund, da bine la palmares si te falesti cand ai ineres, da' era alt format si nu mai este asa de mare performanta cand respectivul iti da peste gura aia de fecundat 4 ani cu executare... Suflet candriu, de papugiu, cine sa te-nteleaga, fai memeako ?!
ai perfecta dreptate probabil o sa te injure lumea...o sa te acuze ca esti fan mm (atat ii duce capu') dar cat de arogant si obraznic e mm atat de mult si iordanescu (pe care il respect pt cea ce a facut pt steaua si nationala romaniei) il ataca pe reghe care a demonstrat de atatea ori ca stie sa antreneze echipa steaua.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.