Alte știri din fotbal
Florin Tănase, uluit de condițiile în care s-a jucat pe Arena Națională: „În 2026, la ce stadion, cât a costat... e decapotabil”
0
Verdictul specialistului Marius Avram, după ce Gigi Becali l-a acuzat violent pe arbitrul Cristian Moldoveanu: „Criminal!”
1
A dat din casă despre următoarele două transferuri de la FCSB: „Atacantul vine săptămâna asta. Nu sunt idiot să stau după Bîrligea”
0
Becali l-a urmărit pe Matei Popa și a anunțat decizia: „Gata, la revedere!”
0
Știri din fotbal internațional
L-au luat înapoi doar că să-l dea mai departe! Ce se întâmplă cu fotbalistul lui Chelsea
0
Ionuț Radu, de netrecut în La Liga: a pus „lacăt” pe poartă la Getafe
0
Reacția lui Arbeloa după fluierăturile primite pe Bernabeu: „Nu sunt Gandalf”
0
Imagini impresionante la Salonic » Răzvan Lucescu și fanii lui PAOK, la primul meci acasă după tragedia cu cei 7 suporteri
0
Lifestyle
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Moneda din Republica Socialistă România care se vinde și cu 3.000 de lei pe ...
Libertatea
„Vă rugăm! Aceștia sunt copiii noștri!”. Mama unui soldat rus cere ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Oana Gheorghiu crede că și compania TAROM ar trebui să fie privatizată după ...
Libertatea
Rusine Dinamo! NU REUSITI DECAT SA RUPETI PICIOARELE SI SA CUMPARATI ARBRITRII !!!D-AIA SUNTETI RUSINEA ROMANIEI IN CUPELE EUROPENE!!!!!!!!!@!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Daca tu ii iei apararea unui om ca MM inseamna ca esti cam aerisit la mansarda..
o veste buna, tocmai s-a anuntat ca Chiriches are doar intindere. l-ati batut degeaba pe stratila, pana la urma singurul criminal de aseara ramane dodel :))
O nesimtire si declaratia alora de pe facebook.... uitati-va la imagini!!! L. Rus i-a facut fractura de tibie lui Chipciu, nu Tanase care abia il atinge la degete.... Rus suteaza cu toata puterea in calcaiul lui Chipciu!!! Bine, cum zice si baiatul, clar nu a fost intentie, ca nu l-a vazut pe Chipciu venind din spate.. s-a expus singur. Dar chiar si-asa.... 2 oameni de Nationala distrusi.... lasa ca jucam acum cu Luchin si mai stiu eu cine cu Ungaria si Turcia.
MM va da m.ie si se pisa pe voi la orice ora.... si culmnea este ca va place si mai vreti hahahahaha
mascarici...
Nu merge asa ... astia va rup picioartele si voi ii injurati! Are Becali bani, sa angajeze niste racheti si sa bage jumate din dinamo in spital, cealalta la morga ...:))
Un pres nu poate sterge pe jos cu nimeni! Altii se sterg pe el! Un derbedeu al fotbalului, remarcat doar prin oportunism si obraznicie, bagat prea mult in seama de o presa descalificata profesional si moral. Asta e Mihai Stoica. Intr-o zi i se va inFUNDa si lui! E aproape termenul, de aceea e asa pus pe istericale!
cu ce se ocupa mimi cu tras limbi in dosul patronului?!
Meme , suntem campioni , lasa-ne sa ne bucuram de titlu , nu ne mai tari in toate scandalurile , lasa-le pe catzele sa vorbeasca si ocupa-te de sezonul viitor , altceva nu vrem
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.