Alte știri din fotbal
Daniel Pancu și-a dat acordul » Rapid, negocieri cu atacantul din Italia
0
Victor Angelescu a confirmat » Pleacă de la Rapid pentru 700.000 de euro
2
Prunea l-a oprit pe Dănciulescu: „Mai lasă-i să vorbească și ei. Noi le luăm apărarea și ei merg pe blat”
0
Oțelul a anunțat al doilea transfer al zilei
0
Știri din fotbal internațional
Uzbekistan - Columbia » Uzbecii debutează la Campionatul Mondial!
0
Hary Kane, direct în istorie cu dubla contra Croației: „Felicitări antrenorului, asta ne-a spus la pauză!”
0
Anglia a bătut-o 4-2 pe Croația, dar Dan Alexa vede altă favorită la Mondial: „E mult peste!”
0
Anglia - Croația e meciul începutului de Mondial! Fanii naționalei lui Kane deja visează că „trofeul vine acasă”
5
Lifestyle
Dacia Sandero, comparată cu cel mai în vogă vehicul blindat: „Se vinde ca pâinea caldă”
0
WOW! Stadionul unde România ar fi urmat să joace peste 3 zile nu seamănă cu nimic din ce am mai văzut: imagini incredibile
5
Fiica de 23 de ani a fostului internațional vrea să dea peste cap „Insula iubirii”
0
Jeremy Clarkson, legenda „Top Gear”, a dezvăluit că are cancer: „Dacă tratamentul merge, ne vedem în sezonul 6. Dacă nu, nu”
0
Românii pleacă din Spania cu miile. Marius s-a întors acasă, are trei ...
Libertatea
Cel mai înalt pod pietonal suspendat din Europa se va construi într-o ...
Adevărul
Barca Academy România, afacere de stat: șeful ANS, Bogdan Matei, și ...
GSP SPECIAL
Kelemen Hunor explodează după zvonurile privind Guvernul Veștea: „Sunt ...
Libertatea
meeeeemeeeee, il doare pe NEGOITA in p>>> de ceea ce crezi tu despre el!!! El nu raspunde nimanui cu Da stapane, cum faci tu!!!
Tu, MM, o să fii cu totul uitat de istorie. Dacă cineva îşi va aminti, va avea imaginea unui omuleţ turmentat şi plin de ură. Cea mai mare performanţă a ta e că au ajuns mai mulţi oameni să te urască pe tine decât pe Gigi.
idem!asta cand o sa ajunga la greu o sa bucure multa lume!sper sa il prinda unu fara gorile pe langa el ,sa ii dea bine!
Da Gardos cand i-a distrus cariera fotbalistului de la Tg.jiu?????!!!!!!!Emisiuni bune pentru Stoica la Puscarie!!
a vorbit cu tactu? Ba voi aveti niste dovediti la 5teaua. Prodanca, fosta parasuta de Ioanid si Mache celebrul la//ba//gist! Asa ca ramaneti cu frustrarea voastra ca aveti in conducere niste la//ba//gii !!!!!!!!
cineva declara odata, dar nu mai tin minte cine: "Nu ma voi intoarce la steaua cat timp e gigi becali patron!!!" da chiar nu mai tin minte cine a declarat asta!!!
MM şterge pe jos cu homosexualii.
bai cartonel de data asta ai dreptate! chiar daca esti obraznic...
astea iti plac tie mm,baga mare,viitorul fost mascarici.sper sa scapam de tine cat de repede!stricatule!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.