Alte știri din fotbal
U Cluj produce surpriza în Giulești și schimbă iar toate calculele pentru play-off! Rapid ratează primul loc » Noul clasament din Superliga
16
Impact instant! A înscris la debutul pentru U Cluj și a făcut liniște în Giulești
0
Lotul oficial al Farului pentru meciul cu Universitatea Craiova: ce se întâmplă cu Alibec
0
Fanii Universității, scandalizați de condițiile din București: „Când veniți la Cluj, vă descălcați!”
1
Știri din fotbal internațional
Ce meci pe Stamford Bridge! Condusă cu 0-2 în derby-ul londonez, Chelsea a revenit și a câștigat în prelungiri
0
Liverpool - Newcastle, în derby-ul etapei 24 din Premier League
0
Elche - Barcelona, duel din etapa #22 » Liderul din La Liga, test pe „Martinez Valero”
0
Iată echipa pentru care va juca Horațiu Moldovan până la finalul sezonului!
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Când poate criminalul de la Perla să ceară din nou eliberarea condiționată. ...
Libertatea
Fundația lui Mihai Neșu, protejată de către stat. A scăpat de plata ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Omul de afaceri care își făcea reclamă cu excremente de urs vrea să ...
Libertatea
"Prima fază controversată", "O altă fază la limită" ??? Faze clare, ziarist de carton !
Se va intampla!
Infractorul ce spune ca nu pot sa l citesc ??
E complet irelevant ce izbucnește ipocritul din cutia de carton! Oricum în afară de fcsbisti, toată lumea azi se bucură de victoria feroviarilor! Toată! Și le urez o noapte bună!
Eram sigur ca pseudojurnalistul marinescu sta la panda pe feisbucul lui MM :)))))
Cel mai scarbos mi se pare ca au facut 3-4 intrari intentionate sa-l rupa pe Coman... om care este in super forma si ar fi fost titular la Nationala... Cine stie, poate au si reusit, a si declarat ca si-a facut infiltratii la pauza. Toate faulturile alea dure s-au facut in faze fara miza, toate la mijlocul terenului (gandit ca sa nu cumva sa aiba arbitrul impresia ca ar fi faze de poarta)... Sunt lovituri foarte dure si la Olaru, Edjouma... fara galbene. Nu cred ca-i plange nimeni pe astia ca au pierdut dar ti se face scarba sa te uiti la un meci ca asta... Mai ales ca stim ca mesajul e clar pt rapidisti, sa joace fix la fel si in viitor acasa.
Este de neaparat prezentarea zbieretelor acestui puscarias condamnat pentru fraude economice la un club in deschiderea acestui site. In rest, cum am zis si pe celalalt articol, FARA BARSAN E GREU, MAI ALES DACA NICI ADVERSARUL NU SE DA LA O PARTE. Sunt jalnice zbieretele despre arbitraj ale fecesebistilor, in conditiile in care Onea isi trage picioarele sub el si se loveste aparatoare in aparatoare cu Coman, care isi lasa picioarele4 acolo sperand in rosul izbavitor. De fapt e 1-1 la rosii neacordate, intrarea pe tendon a lui Grigore si cotul incredibil infipt de Cristea direct in ceafa lui Djuganzic sunt fix din acelasi film.
singurul prost esti tu, bebitza!
Ce ma bucur cand se supara puscariasii de la fcsb. Multumim Horatiu Fesnic, ai arbitrat barbateste si de partea noastra. Ca sa scoti din minti toata gloata de prostovani *** care tin cu fcsb. Suporteri carora le place sa fie batuti de mm, sa aiba antrenori si legende umilite de un agramat puscarias ce *** 90% din timp.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** , *** , de arbitraj ca cel din aceasta seara ați beneficiat in cel puțin 80% din meciurile care v-au dus la câștigarea multor campionate ! Sunte-ți cel mai puțin îndreptățiți sa vorbiți de arbitraj !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.